Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ P07
Sn. skaynak, biz Amerika'ya gitmedik. Sizi daha iyi anlayabilmemiz için, orada yaşadıklarınızı anlatınız. Atış yaptığınız silahları anlatınız. Ama; baba silahtı, çok güzeldi, sesi de çoktu diye değil, forumdaki herhangi bir değerlendirme yazısını okuyarak örnek alınız, buna uygun şekilde anlatınız. Amerika'da CZ'yi görememiş olmanız CZ'yi kötü yapmaz. USA'da CZ hiç kullanılmamış olsaydı bile buda CZ'yi kötü yapmaz. "İnanın biz burada kusuruma bakmayın ama silaha at gözlüğü ile bakan profosörleriz." Bu cümlenizden hiç bir şey anlamadım. Anladığımıda anlamak istemiyorum. Ayrıca, ben ne profosörüm, nede profesör.

Alıntı

Sn.skaynak, ne yaparsınız, bizimkisi '' Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi denir...'' babında bir CZ sevgisi...Yoksa bir platform olarak CZ ' ye çok vakıf olduğumuzdan veya gerçek koyunların yanındaki hükmünü bildiğimizden değil...

Alıntı

Sayın üstadım, Lupus;
(Koyunun olmadığı yerde, keçiye, Abduurahman Çelebi denir.)
Ömürsünüz üstadım. Smile
Saygılar, selamlar.

Alıntı

Değerli forum üyeleri kahraman amerikalıların silahlarına karşı dandik(!) AK-47 ler hiç başarı sağlamamıştı değil mi?

Alıntı

Özellikle de Vietnam da. Smile

Alıntı

(16-10-2011, 02:13 PM)lupus demiş ki: Sn.skaynak, ne yaparsınız, bizimkisi '' Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi denir...'' babında bir CZ sevgisi...Yoksa bir platform olarak CZ ' ye çok vakıf olduğumuzdan veya gerçek koyunların yanındaki hükmünü bildiğimizden değil...

Rolleyes

Alıntı

Silaha at gözlüğü ile bakan profesörler sadece bizden ibaret değilmiş...

Bu yıl Rodos' ta yapılan Dünya IPSC Şampiyonasında '' Production '' klasmanında ilk 20 dereceyi alan sporcular ve silahları;

Alıntı: Top 20 production list from Greece and guns shot

1 Vogel, Robert USA Glock 17
2 Stoeger, Ben USA Beretta 92FS
3 Mink, Matthew USA CZ 75 SP-01 Shadow
4 De Cobos, Eduardo ESP Sig Sauer P226 X-Five Allround
5 Lejano, Jeufro Emil PHI CZ 75 SP-01 Shadow
6 Manni, Matti FIN Tanfoglio Stock II
7 VYSNY, MARIAN SVK CZ 75 SP-01 Shadow
8 Momcilovic, Ljubisa SER CZ 75 SP-01 Shadow
9 PICHUGIN, ALEXEY RUS CZ 75 SP-01 Shadow
10 APLETAL, MIROSLAV CZE CZ 75 SP-01 Shadow
11 Gyllenberg, Rasmus SWE Y CZ 75 SP-01 Shadow
12 Vinduska, Vaclav CZE Grand Power K100
13 Moreira, Galo ECU CZ 75 SP-01 Shadow
14 HRNCIARIK, ANDREJ J SVK CZ 75 SP-01 Shadow
15 Brocanelli, Paolo ITA Tanfoglio Stock II
16 Drolet, Jean Philippe CAN Y CZ 75 SP-01 Shadow
17 Nagy, Ernest SVK Grand Power K100
18 Zuccolo, Giovanni ITA Tanfoglio Stock II
19 Franjo, Nadj CRO HS2000
20 Ibanez, Gorka Walther P99

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Newedition
(23-11-2011, 07:53 PM)lupus demiş ki: 2 Stoeger, Ben USA Beretta 92FS

Soyadı - silah uyumu Smile

Alıntı

Bir CZ sever olarak görünüyor ki,dünya çapında yapılan atıcılık turnuvasında ilk 20'ye girenlerin çoğunluğu CZ 75 shadow kullanmış.Bu bilgiyi öğrenmek kendi adıma gerçekten sevindirici bir durum oldu.Sn.lupus hocam,bu tabancanın turnuvalarda en fazla tercih edilmesinin başlıca sebebini çok merak ediyorum.Modifiye yapılmış hassas tetiği,kabze ergomomisin elle olan uyumu,nişan almayı çabuklaştıran ayarlı gezi ve fosforlu arpacığın yanı sıra hedef atıcılığında bunların dışında bilmediğimiz hangi yönü mevcut.

Saygılarımla...

Alıntı

(23-11-2011, 10:15 PM)fuat_61 demiş ki: Modifiye yapılmış hassas tetiği,kabze ergomomisin elle olan uyumu,nişan almayı çabuklaştıran ayarlı gezi ve fosforlu arpacığın yanı sıra hedef atıcılığında bunların dışında bilmediğimiz hangi yönü mevcut.

Sn.fuat_61, aslında tercih edilme gerekçelerini siz zaten özetlemişsiniz...Bunlara bir de sınıfında satın alınması ve idamesi en kolay tabancalardan birisi olması, hırpalanmaya çok iyi dayanmasını ekleyebiliriz...Bir atıcı daha ne isteyebilir ki...Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi