CZ P07
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ P07
Polimer gövdeli RAMI
P 07 Duty
CZ 75 B Compact

Herkes kendi gibi olmalı, CZ, CZ gibi olmalı.
Tabi zevkler ve renkler tamamen ayrı bir konu.

[Resim: 75cramip07comparison1.jpg]

[Resim: 75cramip07comparison2.jpg]

Alıntı

Polimer kızak geriye gelirken iğne bloğunun altındaki o keskin köşeye horozun sürtünmesindenn dolayı 4000 atımda felan orayı iyce aşındırıp kanal haline getirip sorunlara yol açabilir mi acaba.? Namlu siyah renk olmasa daha güzel olurdu.
Sayın *RADIUS* tigana f ye süngü takılamaz ama öyle demeyin. Smile

EDİT: Zigana F ye de süngü takılabiliyor uygun kızak olukları var.

Alıntı

yörük_ibraam demiş ki:Polimer kızak geriye gelirken iğne bloğunun altındaki o keskin köşeye horozun sürtünmesindenn dolayı 4000 atımda felan orayı iyce aşındırıp kanal haline getirip sorunlara yol açabilir mi acaba.?
Sayın *RADIUS* tigana f ye süngü takılamaz ama öyle demeyin. Smile
Sn.yörük_ibraam, sanırım kızak ile kast ettiğiniz sürgü bloğu, ancak içiniz rahat olsun, bu parça polimer değil çeliktir, bu nedenle arka köşesi ve horoz temasından herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Eğer kast ettiğiniz polimer alan, gövdenin arka kuyruk uzantısı ise, açıkçası bunu silahı elimize alıp, horozun ne kadar geriye yaslandığını, bu alana temas edip etmediğini, horoz taşıyıcı çelik bloğun horozun bu hareketini ve polimer gövdeye temasını engelleyip engellemediğini görmeden bu konuda fikir beyan etmek imkansız.

Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler sayın 'lupus' igne bloğunu saran metali merak etmiştim, emin olmak için sordum.
Kuyruk konusu tam bir muamma zaten. Polimer silahlarladiki bu pütürler beni deli ediyor. Namluda siyah boyalı olmasa hoş olurdu. Polis tarzı görev silahı olduğu için siyah yapılmış olabilir.

Alıntı

Arkadaşlar aşağıda verdiğim linki inceleyip görüş bildirebilir misiniz özellikle de lupus hocam çünkü cz nin sitesinde böyle bir silahın üretimini göremedim sanki duty ie SP 01 melezlenmiş gibi duruyor cevaplarınızı bekliycem teşekkür ederim

Alıntı

Bu silah sizin de söylediğiniz gibi Angus Hobdell' in hazırladığı hibrid bir silah.

Alıntı

Bu silah bu;
http://www.czub.cz/en/catalog/79-pistols..._DUTY.aspx

ve bunun kırması mı?
http://www.czub.cz/en/catalog/79-pistols...MPACT.aspx

Alıntı

Söz konusu hibrid (Duty sürgü, Shadow gövde)

[Resim: czsp07.jpg]

[Resim: czp07.jpg]

Alıntı

O zaman tam bir custom olayı söz konusu Shadow gövdeyi sanırım biraz sünnetlemişler.

Alıntı

CZ 75 P-07 DUTY TR 2.179,77 $ fiyatı ile G 19 alternatif olabilirmi?

P-07 yi elime dahi almadım uzun süredir yabancı forumlarda araştırıyorum çok tatmin edici cevaplarda yok açıkcası.G 19 'a fiyat olarak alternatif olduğu kesin ama peki teknik ve kullanım özellikleri ile alternatif olabilirmi?

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi