Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta FS 92 için ayarlı gez arıyorum.
Öncelikle herkese selam ederim.

Beretta FS 92 için ayarlı gez arıyorum. Girsan 'ı aradım,Yavuz 16 için ayarlı gez sordum ( Beretta'ma uyduracaktım ) yok dediler.Nette bayağı araştırdım 250 lira ve üstü isteyen var.Fiyat olarak pek cazip gelmedi.Eğer denk gelen olur ise bilgi verirseniz sevinirim.Telefonum imzada mevcut.

Sağlıcakla kalın.

Alıntı

Eğer aradığınız parçayı bulabilir ya da İzmir' deki gez sıfırlayabilen ustaya ulaşabilirseniz, benimle de paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.hkntkn972

Aradığım ayarlı gezi bulamadım.Arama çalışmalarım hızla sürüyor.Ruger'e buldum monte de ettim ama Beretta'ya bulamadım.

[Resim: ruge_zpsnhbignj2.jpg]

Alıntı

Sakıncası yoksa Ruger'e uyumlu gezi nereden buldunuz? Benim Ruger'in de gez arpacığı eskimiş bulunmakta. Saygılar.

Alıntı

Sn SertanY
Bende kısa bir süre önce aynı arayışa girdim Brownells.com da buldum. Değişik gez çeşitleri mevcut ancak benim alacağım gez standart olandan 1mm daha yüksek çıktı. Bulunduğum il de sıfırlama yapacak birini bulamadığım için gez değişimini erteledim. Sıfırlama konusunda bildiğiniz bir usta var ise iletişim verirseniz çok memnun olurum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Sn. heisenberg
Bir dostum gönderdi . Açıkçası nereden temin ettiğini sormadım.Öğrenince bilgi veririm.

Sn. NigDeli
Denizli ilindeyim . Burada işini bilen bir ustam var .Sağ olsun çok yardımları oluyor.Mümkün olduğu kadarıyla kendim yapıyorum işlemleri. Makine ve teçhizat hususunda yeterli olmadığımda ise ustam da soluğu alıyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn SertanY
Denizli de uzun bir büre bulundum hala dostlarım bağlantılarım vardır. Kısmetse bu yaz ziyaret etmeyi düşünüyorum. Ustanızın adres ve iletişim bilgilerini safak051@gmail.com adresine gönderebilirseniz çok sevinirim. Aynen bende sizin gibi bir çok işlemi ve parça değişimini kendim yapıyorum ama bazen yetersiz kalıyorum.
Saygılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi