Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdeniz Güvenlik A.Ş. Atış poligonu
Sayın forum üyeleri

Sizlere 2013 ekim ayından beri faaliyet gösteren,Akdeniz Güvenlik A.Ş. poligonunu haber vermek istedim.Ben de şirketin bir başka faaliyet kolunda çalışan bir arkadaşım sayesinde kendilerinden haberdar oldum.

Poligon tamamen yeni.Işıklandırması gayet tatminkar,havalandırması ise İstanbul'da atış yaptıklarımın arasında en iyisi.

Poligon envanterinin tamamı sıfır silahlardan oluşmakta ve gayet zengin. Mke 'de satışta bulunan bir çok silahı deneyip te kararını vermek isteyen üyelerimiz için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Envanter;

Sarsılmaz K2 45
Sarsılmaz K11 9 mm.
Browning HP MKIII S
Glock G19 Gen 3
Glock G19 Gen4
Beretta 81FS Cheetah 7,65mm.
Walther SP22 .22 cal.
Sig Sauer P226 Elite Stainless
Sig Sauer P229-B

Fiyatlandırma,forumumuz üyesi olunduğu beyan edilmek koşuluyla;

Silah + mermi poligondan 9mm. 2,25 tl. .45cal. 3 tl.

Silah bizden mermi poligondan 9mm. 2 tl. .45 cal. 2,5 tl.

Silah bizden mermi bizden çap farketmeksizin 1 tl.

Yol belgesi almak isteyenlerimiz için Adres: Mahmutbey mah. Kuğu sok. no:17 İSTOÇ karşısı Bağcılar-İstanbul.

Her türlü bilgi için,güleryüzünü ve sohbetini esirgemeyen Poligon mesul müdürü Ekrem bey tel:0555 826 15 84

Fotoğrafları daha sonra eklerim.

Saygılarımla.

Alıntı

Bu çok iyi oldu! Thumbs Up Yakın zamanda bir fuar için İstanbul'da olacağım, kesin uğrarım.

Alıntı

Benim için de çok iyi oldu.İş yerim Yenibosna' da olduğu için 10 dakikalık mesafedeyim, ilk fırsatta ziyaret edeceğim.Katılmak isteyen arkadaşlar olursa beraber ziyaret edebiliriz .

Alıntı

Ekrem bey yakın zamanda bir tanışma maksatlı indirimli bir faaliyet günü düzenlemeyi planladıklarını belirtti Smile

Sayın Cahar ben atıştayım buyrun Smile

Alıntı

Vaktiniz varsa yarım saate kadar orda olurum.Misafirlerimi gönderip çıkıyorum.

Alıntı

Saat 16'ya kadar buradayım. Beklerim.

Saygılarımla..

Alıntı

Sn. cnrant,

Cumartesi çalışıyor musunuz? Umarım poligon haftasonları açıktır.

Alıntı

Poligon ctesi saat 08:00- 17:00 arası açık,ilerleyen zamanlarda pazar günleri de aynı saatlerde hizmet vermesi planlanmakta.

Saygılarımla.

Alıntı

Tam da İstanbul'a dönüş yapmışken ne güzel bir haber. Barut kokusuna hasret kaldım ki, hem de ne fena.
Saygılar.

Alıntı

Bugün cnrabt nickli kardeşimle tanışma şansını elde ettim. Akdeniz poligonunda güzel birkaç saat geçirdik .Benim için gerçekten faydalı bir etkinlik oldu, çok teşekkür ediyorum.
Ekrem Bey' e de ayrıca teşekkür ederim . En kısa zamanda tekrar ziyaret edip atışlarımı geliştirmeye çalışacağım, herkese tavsiye ederim .
Yeni olmasına rağmen sıcak bir ortam, bunda en önemli katkı Ekrem Bey' e ait, diğer teknik konular da gayet güzel, ferah ve temiz bir ortam var.

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi