Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdeniz Güvenlik A.Ş. Atış poligonu
Sayın ORTAÇ bu iltifatınız şahsım adına pek değerlidir,onur duydum. Hiç beklemediğim bir zamanda sizlerle tanıştığıma aynı ortamda atış ve video çekiminizin kamera arkasına ve akıcı şekilde konuyu anlatışınıza şahit olmak şansına kavuştum, ne mutlu... Videolardan biri titrek çıkmış olursa eğer muhterem bir büyüğü ile tanışmış olmanın heyecanına yenik düşmüş bir silahseverin gençliğine vermenizi dilerim. Blush

Sayın Sürmene, gerçekten beyefendi bir silahsever. Hiç düşünmeden,kolay bulunmayan mermisine rağmen tabancasını incelememiz, atış yapmamız adına hiç sakınmadan ortaya koydu. Kendisine,ikram ettiği mermiler ayrıca önümüzdeki aylarda satın almayı planladığım tabancalardan birini önceden inceleme şansı verdiği için çok teşekkür ederim. Ayrıca 10 metreden yeni alışmaya çalıştığı tabancası ile de gerçekten başarılı,tebriği hakeden grupmanlar çıkardı. Kendisi ile sanıyorum sık sık mekanı ziyaret edeceğiz.

Akdeniz poligon... Eski değeli atış hocamız Ekrem Bey'in bende yeri ayrıdır. Kendisinin neredeyse ilk müşterilerisi olmam ve muhabbetimiz sebebiyle kendisi için de ayrıdır. Eskiden beri tanıdığım sorumlu Erdal bey yeni tanıştığım poligon hocası Sait bey bizlerin yine bir dediğini iki etmediler sağolsunlar. Bizden önce toplu özel güvenlik atışı vardı ve yüzden çok fazla atıcı abartmıyorum "kovalar dolusu "mermi yakmıştı. Havalandırmanın mükemmelliği sayesinde en ufak bir rahatsızlık duymadık. Kendileri her zamanki gibi İstanbul'da tercih edeceğim tek poligon olacaklar.

Kendim adına çok keyifli bir poligon günü geçirdim devamlı olması dileğimle...

Saygılar.

Alıntı

Sayın ORTAÇ;

Sizi tanımak ve daha da ileri gidip iki videonuzu çekmekten onur duydum. Hoş sohbetiniz, vermiş olduğunuz bilgiler ve göstermiş olduğunuz alakadan dolayı size teşekkür ederim. Sizin gibi yol gösteren büyüklerimiz olduğu için çok şanslıyız. Vermekte olduğunuz mücadele de bizimde ufak bir miktar katkımız olduysa ne mutlu bize.

Sayın cnrabt;

Katılımızdan dolayı size teşekkür etmek isterim. Sizin gibi bilgili ve hoş sohbet bir silah sever tanımış oldum. En kısa sürede katılımcı sayısını arttırıp, yeni bir organizasyon yapmak dileği ile (Tabi bu sefer poligon ile önceden görüşüp müsait bir güne denk getirmek gerekiyor).

Akdeniz Poligon' a göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Yeni tabanca' nın vermiş olduğu heyecan ile kapanış saatinin geçtiğini fark edemedim. Ayrıca .40 S&W kalibre mermi tedarik etmek istemelerine çok sevindim. Poligon'un bu kalibre mermi tedarik edebilmesi için, bu kalibrede bir tabanca bulundurması gerekiyor mu? bundan tam emin olamadık ama Akdeniz Poligon dan umutluyum.

Saygılar

Alıntı

(10-12-2014, 08:02 PM)Surmene demiş ki: Sayın ORTAÇ;

Sizi tanımak ve daha da ileri gidip iki videonuzu çekmekten onur duydum. Hoş sohbetiniz, vermiş olduğunuz bilgiler ve göstermiş olduğunuz alakadan dolayı size teşekkür ederim. Sizin gibi yol gösteren büyüklerimiz olduğu için çok şanslıyız. Vermekte olduğunuz mücadele de bizimde ufak bir miktar katkımız olduysa ne mutlu bize.

Sayın cnrabt;

Katılımızdan dolayı size teşekkür etmek isterim. Sizin gibi bilgili ve hoş sohbet bir silah sever tanımış oldum. En kısa sürede katılımcı sayısını arttırıp, yeni bir organizasyon yapmak dileği ile (Tabi bu sefer poligon ile önceden görüşüp müsait bir güne denk getirmek gerekiyor).

Akdeniz Poligon' a göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Yeni tabanca' nın vermiş olduğu heyecan ile kapanış saatinin geçtiğini fark edemedim. Ayrıca .40 S&W kalibre mermi tedarik etmek istemelerine çok sevindim. Poligon'un bu kalibre mermi tedarik edebilmesi için, bu kalibrede bir tabanca bulundurması gerekiyor mu? bundan tam emin olamadık ama Akdeniz Poligon dan umutluyum.

Saygılar

Poligonların mermi alabilmesi için o çapa ait bir silah bulundurması gerekmiyor.
Geçtiğimiz aylar da Ege Özel Güvenlik poligonun da 45 ACP tabanca olmamasına rahmen fişek vardı.

Saygılar

Alıntı

Kendi tabancası ile gelenler de atış yapabilsin diye sanırım.

Saygılarımla.

Alıntı

Evime yakın, bir sonraki atış için ben de Akdeniz´e göz gezdirmeliyim demek ki.

Alıntı

Sn. Ortaç,

Yeni videolarınızı dört gözle bekliyoruz. Orada en son K2 45 ile atış yaptığımda arpacık boyası çıkmıştı, hala o durumda mı ayrıca merak ettim. Smile

Alıntı

(11-12-2014, 07:32 PM)Kanuni demiş ki: Sn. Ortaç,

Yeni videolarınızı dört gözle bekliyoruz. Orada en son K2 45 ile atış yaptığımda arpacık boyası çıkmıştı, hala o durumda mı ayrıca merak ettim. Smile

Evet efendim, aynen öyle.

Alıntı

Yarın sabah 9 gibi akdeniz güvenlik poligonundayım malum yas 20 olunca ve evdekiler de tabanca tüfek isine sıcak bakmayinca poligon tabancalari tek alternatifim oluyor diger poligonlarda yaşım yüzünden ilgilenmedikleri çok oldu inşallah burada da böyle olmaz.
Saygılar.

Alıntı

Sayın Furkan51 gitmeden önce güvenlik görevlilerinin planlı atışları olmadığından emin olmanızı tavsiye ederim. Zira böyle bir yoğunluk varsa çok kalabalık olduklarından yaş kaç olursa olsun sizinle ilgilenilemeyeceği hatta yoğunluğa göre "kusura bakmayın " cevabını almak hemen her poligonda olasıdır.

Saat 09:00 poligon için bence biraz iddialı bir saat. Eğer ben de temizliğe yardım için geldim,kendi temizlemediğim poligonda atış yapmama prensibim var gibi bir sempati bilmem yardımcı olur mu? Smile

Madem yarın gitmek için planınızı yaptınız üst tarafta danışmaya uğrayıp Sait beyle görüşüp poligonu atış için kullanmak istediğinizi,güvenlik görevlisi olmadığınızı belirtin. Sait hocamıza da forumumuz üyesi olduğunuzu atışla alakalı isteğinizi yada denemek istediğiniz silah veya her ne ise samimiyetle iletirseniz yardımcı olmaması için hiçbir neden yok.

Yaş durumuna fazla takılmamanızı tavsiye ederim zira sizin yaşınızda insanlar,silahla bir çok yaşı yeterlinin yapamayacağı görevleri en zor şartlarda ben yazarken siz bunları okurken yaptılar ve yapıyor olacaklar. Unutmayın ki sizin karşı tarafça değerlendirilmeniz üslubunuz ve davranışlarınızla direk alakalıdır.

Saygılar.

Alıntı

(16-12-2014, 12:07 AM)cnrabt demiş ki: Sayın Furkan51 gitmeden önce güvenlik görevlilerinin planlı atışları olmadığından emin olmanızı tavsiye ederim. Zira böyle bir yoğunluk varsa çok kalabalık olduklarından yaş kaç olursa olsun sizinle ilgilenilemeyeceği hatta yoğunluğa göre "kusura bakmayın " cevabını almak hemen her poligonda olasıdır.

Saat 09:00 poligon için bence biraz iddialı bir saat. Eğer ben de temizliğe yardım için geldim,kendi temizlemediğim poligonda atış yapmama prensibim var gibi bir sempati bilmem yardımcı olur mu? Smile

Madem yarın gitmek için planınızı yaptınız üst tarafta danışmaya uğrayıp Sait beyle görüşüp poligonu atış için kullanmak istediğinizi,güvenlik görevlisi olmadığınızı belirtin. Sait hocamıza da forumumuz üyesi olduğunuzu atışla alakalı isteğinizi yada denemek istediğiniz silah veya her ne ise samimiyetle iletirseniz yardımcı olmaması için hiçbir neden yok.

Yaş durumuna fazla takılmamanızı tavsiye ederim zira sizin yaşınızda insanlar,silahla bir çok yaşı yeterlinin yapamayacağı görevleri en zor şartlarda ben yazarken siz bunları okurken yaptılar ve yapıyor olacaklar. Unutmayın ki sizin karşı tarafça değerlendirilmeniz üslubunuz ve davranışlarınızla direk alakalıdır.

Saygılar.

Sn.Cnrabt öğlen aradım konunun diğer sayfalarını okumuştum çünkü geleceğim saatide belirttim sadece yasımı söylemedim. Bizzat Sait beyle konuştum zaten telefonda inşallah güzel bir sabah geçireceğim erken gitmemin sebebi ise öğlen 3de vardiyam var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi