Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdeniz Güvenlik A.Ş. Atış poligonu
Eyüp ASP 'de vardı 2 sene kadar önce atış yapmıştım. Son durumu için telefon edip sorabilirsiniz. ASP poligon konu başlığında no'su olmalı.

Saygılar.

Alıntı

2 gün önce poligon da Ekrem Hocam ile tanışma ve atış imkanı buldum. Öncelikle burada da teşekkür ederim.

PC karşısında silahları değerlendirmek ile birebir kullanmanın ne kadar farklı olduğunu tecrübe etmiş oldum. Günün en güzel tarafı ilk atışlar ile son atışlarımın arasındaki fark dı.

Saygılar,

Alıntı

Teşekkür ederim. Yarın arayacağım Syn. cnrabt.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak arzusunda..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

Değerli forum üyeleri, bugün Akdeniz poligon sorumlusu Ekrem bey,poligonla ilişiğini kestiğini bildirmiştir. Bilgilerinize...

Saygılar.

Alıntı

Çok hoş sohbet, ilgili alakalı, işini severek yapan bir ağabeyimizdi, üzüldüm doğrusu.

Alıntı

Sn. Forum Üyeleri,

Ekrem Bey' i tanımak kısmet olmadı, ama ilgilerinden dolayı Erdal Bey ve Sait Bey'e teşekkür ederim. Sağolsunlar bayağı ilgilendiler. Güncel olarak bilgilendirmek gerekirse, silah ve mermi poligondan olduğunda ücret 2,25 TL.

21 Kasım' da dolan satın alma yazımdan önce kafamdaki tabancaları denemek istiyordum. Glock G19 ve SIG Sauer P 229' un envanterde olduğunu forumda okuyunca poligonun yolunu tuttum. Gayet ferah ve üyelerimizin bahsettiği gibi iyi bir havalandırmaya sahipler. Bir de tabi poligonda hala duran sn. evrenay' ın hedef kağıtlarını gösterdiler. Sn. evrenay'ı tebrik ederim, süper atışlar gerçekleştirmiş.

Tek kişilik etkinliğimden birkaç kare;

Dikkatimi ilk bu çekti;

[Resim: A398EBBD-3BD3-498D-9BDE-A0C325ABC10F_zpstf9ueu15.jpg]

Atış hattı. Telefondan çektiğim için resim kalitesi düşük oldu. Kusura bakmayın.

[Resim: 4F4C6F6C-935C-442C-BA3D-A104A2F243C7_zpsfbn93kpq.jpg]

Solda SIG Sauer P 229 ve sağda SIG Sauer P 226 Elite;

[Resim: BE7FA317-833E-4A99-9AB0-AD512F4A8D36_zpsp2ajw8s8.jpg]

Atış yaptığım diğer tabancalar;

Sol üst Glock G19 Gen4,
Sağ üst BHP MKIII,
Ssol alt SIG Sauer P 229,
Sağ alt SIG Sauer P 226 Elite.

[Resim: 454C9AD3-3035-43CE-8AD8-7D198A8A958D_zpsqxi0dnwn.jpg]

Glock G19 Gen4 ile 5 metre atışlarım.

[Resim: 9FBEDD15-39B1-496E-8E23-61A944ADE95B_zpsd0uaixk0.jpg]

Sn. evrenay' ın hedef kağıtlarından sonra insan ' öss de barajı aşamamış öğrenci' gibi hissediyor.

5 metrede bunu yapan, 10 metrede ne mi yapar?

İşte cevabı;

[Resim: B72DF5B6-9E52-485E-B42D-C63386C1333D_zpsit66hxoa.jpg]

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Forum Üyeleri;

Sonunda, yeni aldığım Glock G35 ile atış yapma şansım olacak. Yol belgemi 1 haftalık bir gecikme ile almış bulunuyorum. Poligon'a 9 Aralık tarihinde gideceğim. O tarihte poligonda atış olacağı için ancak 15:00 dan sonra müsait olacağı söylendi. G35 ile ilgili fikir edinmek isteyen üyelerimizin olabileceğini düşünerek gideceğim tarihi paylaşıyorum.

Saygılar.

Alıntı

Sayın Surmene ve Glock 35 GEN4' ü ile tanışmamıza bir de Sn. cnrabt de katılınca çok keyifli bir birliktelik oldu.
G35 in yanı sıra G19 Gen3 ve Gen4 karşılaştırması bir de Sarsılmaz K2 45 tanıtımı ve atışı videosu çekmek imkanı olunca oldukça faydalı oldu.
İki genç forumdaşımla tanışıp onların gelecek vadeden atışlarını görmek beni çok duygulandırdı.
Akdeniz Poligonu ve Yönetimi de kalite, işletme ve envanter zenginliği açısından bende çok olumlu etki bıraktı.
Ayrıca envanterindeki silahları video çekimlerim için sağladıkları için kendilerine teşekkürü borç bilirim.
Yukarıde bahsettigim videolar sıraya girdi yakında YouTube kanalımda paylaşacağım.
Abone olmanız halinde paylaşım anında bir e-posta alırsınız.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Ben de gelmek istiyordum ama Mecidiyeköy'de bir işim çıktı. Trafik yüzünden saat 17,00 da dönebildim iş yerime ve herşey için çok geçti. Umarım bu buluşmanın tekrarı yaşanır ve o zaman ben de bu güzel birlikteliğe katılırım. Saygılar

Alıntı

Ankara'da doya doya gidip atış yaptığımız Big Grin sosyal tesisimiz şimdilik kapalı ve yakın zamanda da açılacak gibi değil ne yazık ki. Açıkken kaç kere gidebildim o da ayrı mesele tabi. Smile
Bu nedenle, varsa gitmek isteyen, Ankara'dan İstanbul'a poligon seferi düzenleyelim derim. Özel araçlarla, 4-5 kişi gidip gelmek gibi günübirlik. Gerçi Kenya poligonun hızlı tren avantajı daha iyi gibi ama, İstanbul'da da Sn. ORTAÇ var Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi