Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdeniz Güvenlik A.Ş. Atış poligonu
Sn. Cahar sizinle tanışmak benim için de keyifti. Pırıl pırıl parlayan S&W 686'nız ile ikram ettiğiniz 357'ler için ayrıca teşekkür ederim.

Alıntı

Havalandırma ve güvenlik mükemmel.
Ekrem Bey gerçekten içten bir insan.
Poligonu tavsiye ederim.

Alıntı

Arkadaşlar merhaba...

Bu akşam bu poligonda idim. Hakikaten bahsedildiği gibi mükemmel bir poligon.
Havalandırma, ışıklandırma, ses izolasyonu 10 numara.
Fakat poligonun en güzel yanı, arkadaşların da bahsettiği gibi hoş sohbeti ve adam gibi karakteri ile Em.Hv.Ast. Ekrem Ağabey. Buradan kendisine gösterdiği yakın ilgi ve cana yakın ağırlamasından dolayı bir kez daha teşekkür ederim.

Poligondan bir fotoğraf;

[Resim: 20140417_190641_zpscf90ecff.jpg]

Bir de tesadüfen orada tanıştığım bir ağabeyin atış videosunu ekliyorum;

[Resim: th_20140417_200726_zps1aff9dc8.jpg]

Saygılar

Alıntı

Kadıköy veya Üsküdar'dan toplu taşıma ile en kısa yoldan nasıl intikal edebiliriz tarif edebilirmisiniz.
Saygılar.

Alıntı

Sn. Alpago,metrobüs ile Mecidiyeköy'e gelip 141 M Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Belediye otobüsüne binerseniz takribi 200 metre yakınında inersiniz, Akdeniz yazan bina gözüküyor. Ya da inip Ekrem bey'i aradığınızda yardımcı olacaktır.

Avrupa yakası sakinleri için bir tarif de metrobüsten Yenibosna'da inip Bakırköy istikametinden gelen İSTOÇ minibüslerine binmektir. Yukarıdaki gibi bir yakınlıkta inip poligon hala görülmediyse Ekrem bey aranabilir.

Karşılaşmak ümidiyle...

Saygılar.

Alıntı

Bu arada şirketin internet sayfasında İletişim bilgileri sayfasında harita,galeri kısmında da fotolar mevcut.

akdenizguvenlik.com.tr

Saygılar.

Alıntı

Para kazanmak için gösterdiğimiz gayretlerimiz dost edinmemizi engellemesin.

Alıntı

Bir aksilik olmaz ise yarın öğleden sonra iki arkadaşımla beraber poligonda olmayı planlıyorum.
Resimlerinden gördüğümüz pırıl pırıl poligonu bir de yakından görelim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

(23-04-2014, 08:44 PM)yuops demiş ki: Bir aksilik olmaz ise yarın öğleden sonra iki arkadaşımla beraber poligonda olmayı planlıyorum.
Resimlerinden gördüğümüz pırıl pırıl poligonu birde yakından görelim.

Sn.yuops,

Zaten yarın sabahtan özel güvenlik atışı var.

Alıntı

Gitmeden önce poligonu arayacağım elbette özel güvenlik atışları varsa başka zamana ertelerim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi