Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdeniz Güvenlik A.Ş. Atış poligonu
Sn.fbalun,

O görevliyi alıp gelin, halimizi görsün Smile

Alıntı

Yol belgesi alamayan arkadaşlar bence Bimer 'e şikayette bulunun. Diğer kaymakamlıkların verdiği vs. Başka türlü olacak gibi görünmüyor. Ben de belgeyi bir aksilik olmaz alırsam bilgi veririm. Gerçi memur arkadaşlar herhangi bir olumsuzluktan söz etmediler.

Bu arada Sn. kuzeybuzulu,
MP5 'leriniz kenarda duruyor Smile

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Tongel
(20-10-2016, 06:57 PM)fbalun demiş ki: Sn. husrev, ben poligona iki haftada bir gidiyorum. Sadece bu hafta böyle bir şey ile karşılaştım. Mesela onun öncesindeki gidişimde yani 1 Ekim tarihinde sorunsuz olarak belgemi alıp gittim. OHAL başladığından beri de benim bağlı bulunduğum Ümraniye İlçe Emniyet için herhangi bir sorun yok. Konuyu net ifade edemediğim için yanlış anlaşıldım sanırım. Benim yaşadığım olay sadece bu hafta özelinde gerçekleşti, normalde alıyorum belgeyi sorunsuz olarak. Hatta cuma günü gittiğimde görevli memur belgenin çıkmadığını farkettikten sonra ben eski belge tarihini değiştirmeyi rica etmeden önce bana 'Ben bugün ilgilenip belgeyi hazır edeyim, sen yarın(Cumartesi) öğlene doğru gel belgeni al.' dedi. Cumartesi öğlene kadar zaten mesaisi varmış arkadaşın. O arada benim işimin de görülmesi için çaba sarfedeceğini söyledi sağolsun.

Saygılar.

Sayın fbalun, hepimiz aynı zaman diliminde sorun yaşayınca ben de OHAL nedeni ile belge verilmiyor zannettim. Gerçi son seferde yaşadıklarımız tesadüf olamaz. Belli ki bir sorun var ama hayırlısı diyelim. Saygılar.

Alıntı

Sn. Forum üyeleri,

1 hafta önce başvurmuş olduğum Yol Belgesini bugun almış bulunuyorum. Herhangi bir sorun, OHAL vb. bir durumla karşılaşmadım.

Saygılarımla

Alıntı

Selamlar arkadaşlar,

Bu hafta Akdeniz Poligon'u ziyaret ettim. Poligon bu aralar güvenlik şirketlerinin atışlarından dolayı çok yoğun. Neredeyse her gün sabah ve öğlen tam kapasite dolu oluyor. O yüzden bireysel olarak gidip atış yapmak çok mümkün olmuyor. Bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim. Ömer Bey'den aldığım bilgiye göre kasım ayı sonuna kadar da yoğunluk devam edecekmiş. Gitmek isteyen arkadaşlar gitmeden önce poligonun müsaitlik durumu hakkında arayıp bilgi alırlarsa kendileri için iyi olur diye düşünüyorum.

Sn. husrev; geçen hafta salı günü Ümraniye İlçe Emniyet'e yol belgesi için dilekçe verdim ve 3 gün sonra, cuma günü gidip yol belgesini aldım. Yol belgesi konusunda herhangi bir sorun yok bizim emniyette bilgilerinize.

Bu da, arada bir boşluk yakalayıp Akdeniz Poligon'da yaptığım atışlarımdan bir iki fotoğraf;

Canik P120 - 10 metre 10 atış

[Resim: Canik_P120_10_Metre10_Atis.jpg]

Canik P120 - 10, 15 ve 25 metre 5'er atış;

[Resim: Canik_P120_15_Atis.jpg]

Saygılar.

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
hunter 12, lupus, Ahmet Efe, cnrabt, 1905sss, wildeagle, Gravis_Pro, Furkan51, sem, ilksurfer, demirci57, husrev, talipakil, ismicey, Tongel

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi