Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta silahların seri numaralarını kontrol
Selamlar.

Dişime göre bir PPK bulamayınca Beretta F84 arayışlarım esnasında bir site keşfettim. Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum.

Anlaşılan USA Beretta kullanıcıları için kurulmuş resmi bir destek sitesi. Uygulamalarından birisi silahın seri no giriyorsunuz ve size silahın aşağıdaki bilgilerini veriyor (tabi eğer seri no gerçekse)

Model kodu
Ürün adı
Üretim yılı (yaklaşık)
Parça listesi (şema)
Kullanıcı klavuzu
Broşür

Aşağıdaki adresten uygulamayı kullanabilirsiniz. Özellikle benim gibi 2.el peşinde koşturanların işine yarayacağını düşünüyorum.

http://www.berettasupport.com/applicatio...ch_new.htm

Ekran görüntüsü de vereyim.
[Resim: beretta_zps94bfbe55.jpg]

Saygılar.

Alıntı

Benim Beretta'larımı tanımıyor Sad
Amerikan menşei olmadığından dolayı kaynaklanıyor.

Alıntı

Örneğin ben girdiğim seri numarası ile servis talebi açmaya çalıştım Smile silah uygun lokasyonda değildir gibi bir hata verince tüm serileri tanıdığını düşünmüştüm. Ancak belirli bir tarihten sonrakileri kabul ediyor olabilir veya söylediğiniz gibi sadece Amerika'da üretilenleri tanıyordur benim girdiğimde ABD üretimi olabilir.

Alıntı

Sn. Alpsaral,
Ben de bir süredir Beretta FS 84 arayışı içinde idim. Malumunuz MKE'de de yok. Hatta yakın tarihte MKE'ye gelip gelmeyeceğine dair Türkiye'deki distribütörlerini dahi aradım. Ve fakat Beretta ile ilgili siparişlerin verildiğini ancak FS 84, siparişlerde dahi olmadığını öğrendim. Ben de sitedeki üstadların yorumlarını inceleyerek, yönümü HS-9'a çevirdim ( her nekadar farklı kategoride olsa da). Henüz silahı almadım ve sizin forumdaki yazınızı da okuyunca, belki incelemelerinizde 1 adet fazladan 84 bulur iseniz ve dahi temizliğinden de emin olursanız, rica etsem beni de haberdar edermisiniz.
Saygı ve sevgilerimle.

Alıntı

Sn alpsaral,

Ben de FS 92'lendim.İstanbul' a geldigimde uygunsanız görüşelim ...

Saygılarımla...

Alıntı

Sn.mos626

İlgilenir iseniz Sakarya ilinde bir adet F84 satılık var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi