Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_Merak edilen cevaplanması faydalı Sorular_
[Resim: 20170624_154859.jpg]

free photo hosting

[Resim: 20170624_154832.jpg]

Bu şok Modified veya 3 numaralı tabir edilen şok mudur?

Eğer öyleyse tek kurşun atışlarına uygun değil diye biliyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp
(24-06-2017, 06:55 PM)Karacula demiş ki: [Resim: 20170624_154859.jpg]

free photo hosting

[Resim: 20170624_154832.jpg]

Bu şok Modified veya 3 numaralı tabir edilen şok mudur?

Eğer öyleyse tek kurşun atışlarına uygun değil diye biliyorum.

Saygılarımla.
Resimdeki şok Modified yani 3 no. şoktur. Yivli Kurşunlar, yivler sıyrıldığı için atılabilir deniliyor. 12 ga Misketlerin ezilmesi daha zor olduğu için atılmaması daha doğru.
Forumda Tek Kurşun'un Şok'la atıldığında daha isabetli olduğunu söyleyen arkadaşlarımız oldu. Ben kuralcı ve sağlamcı olduğum için Tek Kurşunu Kaval namlu ile atmayı tercih ediyorum.
Şok'un temel işlevi Saçma dağılımını kontrol olduğundan, mobil şoklu namlu ile sadece saçma atıyorum.
Saygılar.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
lupus, Karacula, Gazanfer, Xlll
Merhabalar,
Sizlere sorum iyi formda bir spyderco endura varsa talibim ayrıca delica ile takas yapmak isteyen olursa takasda yapbılırız!
Saygıyla

Alıntı

Sayın dostlar,
Sıcak yaz günlerinde aşırı ısınan araçtaki fişeklerinin patlama veya tutuşma ihtimali var mıdır? Bugün bagajı topluyordum, metal nesneler neredeyse tutulamıyacak kadar ısınmıştı.
Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tsuba, sbaslar
(12-07-2017, 12:43 AM)cem321 demiş ki: Sayın dostlar,
Sıcak yaz günlerinde aşırı ısınan araçtaki fişeklerinin patlama veya tutuşma ihtimali var mıdır? Bugün bagajı topluyordum, metal nesneler neredeyse tutulamıyacak kadar ısınmıştı.
Saygılar.

Sayın Cem321
Bir patlama ihtimali yok, Barut'un ateşleneceği ısı çok yüksek, zaten yangın çıkar ateşlemeden önce. Ancak sıcak Barut'un içindeki stabilazörleri etkileyip Barutun bozulmasını hızlandırır. Bu yüzden serin, kuru, ve havalandırmalı yerlerde saklanmalıdır.
Araçta bulunduruğunuz fişekleri, aracın az ısınan bir bölümünde, içini beyaz köpükle kapladığınız bir kutuda veya dondurmacıların kullandığı Köpük kutularda saklamanız bence faydalı olur.
Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Murata, cem321, sbaslar
Biraz uzun bir video ama her durumu izah etmişler. Kısacası patlamaz ama patlasa da bir şey olmaz...

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
husrev, al-me, eraonk, ombra, cem321, Ahmet Özalp, sbaslar, talaymu
(12-07-2017, 07:12 PM)ilksurfer demiş ki: Biraz uzun bir video ama her durumu izah etmişler. Kısacası patlamaz ama patlasa da bir şey olmaz...

Benim hayat boyu yakacağım istihkakı ateşe vermişler. Smile
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi