Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
_Merak edilen cevaplanması faydalı Sorular_
Forumumuzda hiçbir üyenin ruhsatsız bir silahla ilgileneceğini sanmıyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

(13-04-2014, 11:30 AM)alone61 demiş ki: Forumumuzda hiçbir üyenin ruhsatsız bir silahla ilgileneceğini sanmıyorum.
Saygılarımla.

Sn.alone61, bazı üyelerin dikkatini çekebilir Wink

Alıntı

(13-04-2014, 11:30 AM)alone61 demiş ki: Forumumuzda hiçbir üyenin ruhsatsız bir silahla ilgileneceğini sanmıyorum.
Saygılarımla.

Sn.alone61,
Ruhsatsiz silahin kendisiyle degilde, sahibi ile ilgilenmek isteyeceklerdir diye dusunmekteyimSmile

Alıntı

(13-04-2014, 02:44 AM)victorinox demiş ki: Değerli bir üyemiz çakı nasıl taşınır başlığı altında çok faydalı bilgiler paylaşmıştı lakin haftanın 5 günü takım elbise giyinmek zorunda olan biri hem çakı,hem fener.telefon,cüzdan taşımak isterse ne yapar...
Bu konuyu defalarca okudum zaten sorumda da bahsetmiştim

Saygıyla

Delica kemerde,victorinox sd classic ve Gp mini fener anahtarlıkta duruyor.

Saygılar

Alıntı

Kemere dışarıdan mı takıyorsunuz acaba? Eğer öyleyse klipsinde gevşeme ve genişleme oluyor...
Saygıyla

Alıntı

Çakı kemerin iç kısmında oluyor. Öteki türlü düşme olasılığı yüksek.

Bu arada 1 yıl boyunca bahsettiğim şekilde taşıdım torq tornavidam olmadığı için 1 yıl sıkmadım. Geçen sürede biraz gevşedi fakat kullanımı ve taşımayı engelleyecek bir durum oluşmadı.

Teşekkürler,Saygılar

Alıntı

(13-04-2014, 02:44 AM)victorinox demiş ki: haftanın 5 günü takım elbise giyinmek zorunda olan biri hem çakı,hem fener.telefon,cüzdan taşımak isterse ne yapar.

İşini görebilecek, fakat yer kaplamayacak şekilde, en küçük boyutta olanlardan temin ederek. Mesela keski olarak, endura yerine centofante taşıyarak daha rahat edebilirsiniz.

Alıntı

Sn.victorinox
Sizin gibi haftanın 5 günü takım elbise giyen biri olarak Sog twitch tanto öneririm. Zira bu taşıma şeklinde önemli olan, klipsin en az çakının gövdesi ile aynı hizada hatta mümkünse daha dışarıda olması önemli böylece "derin gizli taşıma" için uygun hale geliyor. Sog un bir avantajıda profilinin çok düşük olması.

Saygılar.

Alıntı

(13-04-2014, 11:06 AM)Terces demiş ki: Sn.Ruhsuz,
Almanci koylunuz ile temasa gecilebilecek bir iletisim adresi varsa paylasirsaniz mutlu olurum.
Ilgilenmek isteyen arkadaslar olacagina eminimSmile
Ozellikle Almanyadan gelen HK Mark 23 ile yakinen ilgileneceklerdir.

Sn. Terces; silahın ruhsat süresinin dolduğu ve ruhsatsız sayılacağından, ruhsatsız bir silahın satışında aracılık yapmayacağımı belirtmek isterim.

Benim merak ettiğim konu kamuya devredilip ihale yoluyla alabilirmiyim? (yivsiz tüfeklerdeki gibi)

Alıntı

Sayın Kut4
Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim..İlgili keskiyi inceledim ancak açma yardımcısı olması açıkçası kanunen sıkıntı yaratabilir gibi geldi(kanunda yasak olmamasına rağmen)

Bunun yanında şuan spyderco salt sarı kullanıyorum ancak göbek sorunundan içe takıldığında sıkıntı veriyor şuan için açıkçası iki model arasındayım salt 1 gibi kaliteli olmayan ama hem ince olan hemde şık olarak Buck nobleman siyah veya crkt kiss 5500....

Buck noblemanım vardı çok memnunken kaybettim yine crkt kiss in orjinali olup olmadığını bildiğim bir çakım vardı oda malesef kayboldu...O yüzden kıyas yapamadım kaldı ki crkt sanırım orjinal olmadığından kıyasa sokamadım...

Buarada buck small lite taşıdım bir dönem ama bir yaz günü terden dolayı paslanma olunca arkadaşa hediye ettim.Belde taşımadan dolayı terden paslanmaması gerekmekte

Kalite anlamında edc olarak sizce hangisi tercih edilmeli??

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi