Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah seçmeye çalışıyorum..Önerileriniz?...
Tebrikler. Her gece okşayıp, sarılıp yatınız.Yolda bırakmayacağını, gerektiği anda da (tabir caiz ise ağır yük çekeceğini) biliniz.

Alıntı

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim . Daha iyileri sizlerin olur inşallah ...

Alıntı

Sevgili forum üyeleri ,
Bildiğiniz gibi CZ75 B new edition satınaldım , henüz çok yeri olmasına rağmen , taşıması , bir hayli rahat geldi . Boyum 1.80 m , kilom 104 , sanki belimde yokmuş hissiyatı veriyor . O derece rahatım . Pikap kullanırken sorun olmuyor lakin, tek sıkıntı otomobilin koltukları biraz garip onda bazen sıkıntı oluyor , kabzesi arabanın koltuguna takılma yapabiliyor . Ancak araba spor koltuklu bir araç yani bir sürü çıkıntısı olduğu için , böyle oluyor .
Yani demem o ki , doğru bir karar vermişim , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim .

Silahı hep iç kılıfla taşıyorum .
Saygılar ...

Alıntı

(12-08-2015, 06:48 PM)aydincondur demiş ki: Sevgili forum üyeleri ,
Bildiğiniz gibi CZ75 B new edition satınaldım , henüz çok yeri olmasına rağmen , taşıması , bir hayli rahat geldi . Boyum 1.80 m , kilom 104 , sanki belimde yokmuş hissiyatı veriyor . O derece rahatım . Pikap kullanırken sorun olmuyor lakin, tek sıkıntı otomobilin koltukları biraz garip onda bazen sıkıntı oluyor , kabzesi arabanın koltuguna takılma yapabiliyor . Ancak araba spor koltuklu bir araç yani bir sürü çıkıntısı olduğu için , böyle oluyor .
Yani demem o ki , doğru bir karar vermişim , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim .

Silahı hep iç kılıfla taşıyorum .
Saygılar ...

Eskiden forumda kullanılan bir tabir vardı aklıma geldi "Boynuz koça yük olmaz". Smile

Alıntı

Değerli Üyeler,
Tek yasal mühimmat tedarikçimiz olan MKE'nin ürettiği yüksek şarjlı 9mm mermiler için dayanıklı tabanca(yerli-yabancı) hangisidir sizce?

Bazı yerlerde tabancalarda tampon kullanımı önerilmekte.

Beretta 92 FS, Glock, Canik, ya da sizin önereceğiniz hangi marka,model daha uygundur sizce?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi