Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P 99 AS ' me kavuştum...
Teşekkürler sn. Kes1477 açıkçası kafamı çok kurcaladı ama silahı elime almadan karar veremeyeceğim sanırım ama açıklamanız içimi rahatlattı.

Sn Lupus üç silah için de gerek bu forumdan gerekse başka kaynaklardan çok araştırma yaptım. Zaten Bu forumdaki kalite ve bilgi başka yerde yok.

Silahı hep dolu olarak taşıyorum.PPQ bu yönde kısa ve yumuşak tetik mesafesinden dolayı tek eksisi bu maalasef, ama yumuşatılmış hatları ve ergonomiside artıları bana göre, ama aklımın bir kenarında hala duruyor.
Saygılar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Sn. Lupus

Ayrıca glock ve PPQ karşılaştırmalarında aynı atıcının kullandığı PPQ' nun daha fazla şahlandığını farkettim. Bunun sebebi gen 4 te kullanılan yeni nesil irca yayı (iç içe geçmiş olan) mıdır?

Değişik firmaların ( sprinco, dpm system, vb.) farklı markalar (beretta, sigsauer gibi) için ürettiği bu tip irca yayları mevcut bu yayların kullanımı faydalı olabilir mi? Görüşleriniz bizim için değerlidir.
Saygılar ...

Alıntı

Sn.NigDeli,

Walther P99 ve Glock'ile teşriki mesaisi olan tüm tecrübeli atıcılar, şahlanma ve elde hissedilen tepme farkı ile aynı tecrübeyi paylaşacaktır. Bu farkın nedeni irca yaylarından ziyade kabza açısı, kabza alanı, silahın avuç içerisine oturma derinliğidir.

Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler sn. Lupus

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi