Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P 99 AS ' me kavuştum...
Syn. asuspc teşekkür ederim. Aynı aparatın P99 AS kutusundan da çıkacağını umut etmiştim.

Alıntı

(18-03-2014, 11:33 PM)moncol demiş ki: Syn. asuspc teşekkür ederim. Aynı aparatın P99 AS kutusundan da çıkacağını umut etmiştim.

Ben de bekliyordum.

Alıntı

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileği ile.

Alıntı

Syn forum üyeleri,

Walther P 99 AS' nin bakım malzemelerinin neler olduğu ve İstanbul' da nereden temin edebileceğimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunabilir misiniz...

Teşekkür ederim.

Alıntı

Sn.Moncol,

Walther P99 AS'ye özel bakım malzemeleri olduğunu düşünmüyorum. Bakım-Onarım başlığı altında silahların genel temizlik vs. ile ilgili çok detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlk aşamada Remoil temizleme yağı, namlu temizliği için Robla Solo Mil tavsiye ederim. Bahsettiğim başlığı okudukça, çeşitli malzemeleri kullandıkça kendi listenizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun sn. asuspc Smile polimer bir tabanca olarak en iyi tercihlerden biri olmuş bence, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. Smile

Not: Envanteriniz günden güne harika bir hal alıyor, hayranlıkla seyrediyorum Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Arkadaşımla bu sıralar kafayı CZ550' ye taktık.Bir de onu ekleyebilirsem yeter bana.

Alıntı

Silahınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Alıntı

Sayın alone 61 teşekkür ederim.
Gunslick, Ballistole, Hoppes marka ürünlerden ortaya karışık bir set yaptım kendime.

Alıntı

Bugün satın alma belgem çıktı cuma günü P99 AS silahımı almaya geleceğim . Inşallah sayın lupus ile tanisabilirim, bana büyük şeref olur. Glock 19 Gen4 ile arasında gittim geldim ama kararımı verdim. İnşallah doğru kararı vermişimdir. Tüm yorumları tek tek okudum. Sn lupus cuma günü sizi görebilir miyim?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi