Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P 99 AS ' me kavuştum...
Sn. asuspc, silahınız hayırlı olsun. Kazasız, belasız ve bol isabetli atışlar. Vallahi kendim almış gibi sevindim, en çok sevindiğim ise artık karar vererek iyisi ile kötüsü ile tabancanızı sonunda almanız oldu. Tekrardan hayırlı olsun. Saygılarımla....

Alıntı

Sayın Orpeus ,

İyi niyetiniz için teşekkür ederim.İyisi yada kötüsü ile aldım.Sayın Lupus'un etkisi büyüktür.Dün hatta MKE vitrininde birkaç kez daha diğer modellerede baktım.P229, SP2022, HS9 fakat aklımda kalacağına kasamda kalsın dedim ve aldım.PPQ ya bakmıştım ama biraz kaba geldi.Bu nedenle P99 iyi oldu.

[Resim: bzw7.jpg]

Alıntı

(14-03-2014, 11:01 AM)ecorotti demiş ki: ...

Sn. Ecorotti,

Linkini verdiğiniz foto, Sn. üstadımız Ortaç'a ait, kendisi ve Sn. Lupus, 15 ve 25 metrelerden istikrarlı olarak tek delik çıkarabiliyorlar.

Alıntı: Asil gunun grupman ve teknik yildizlari, Sn. Ortac ile Sn. Lupus idi.
Kendileri, biz grupman yaptigimizi zanneder iken, kagitta gittikce buyuyen tek delikler acmakla mesgulduler:

ben o sırada elimde dikişler ile kumda oynuyordum, anca oradaki P226 grupmanını yapabildim...

Sn. xxglockxx,

Size "neden ani atış yapıp dağıldınız" diye fırça kaymadım, haşaa; aksine kendimce doğru bulduğum; "yavaş ve isabetli başla, sonra hızlandır" düsturunu paylaşmaya çalışıp yol göstermek istemiştim, olay yarışa döndü.

Ama sorduğunuz şekilde, çocukken atışa rahmetli dedemle başladığımda bile önce isabet ve ve tutarlılık üzerine çalışıyordum, hatta rahmetli bana kendi atışım için anca üç-beş fişek doldurtur, biri bile karavana gitse kızardı, sonra da atışımın nereye gittiğini gösterirdi, bir dahakine ıskalamayayım diye...

Aile büyüklerimiz hala biz atışa giderken tembihler, "öyle kutu kutu mermi atmayın, 5 tane at, adam gibi at, gel" diye... Smile

Saygılarımla...

Alıntı

(14-03-2014, 02:33 PM)baris demiş ki: çocukken atışa rahmetli dedemle başladığımda bile önce isabet ve ve tutarlılık üzerine çalışıyordum

Babam gibi bir düğüncünün, oğlu olunca insan, aklına ilk gelen şöyle bi dağlara taşlara saydırmak oluyor. Siz biraz daha bilinçli bir ailenin genlerini almışsınız.
Saygılar.

Alıntı

Hayırlı olsun, keyifle kullanın. En beğendiğim polimer tabancaya sahip olmuşsunuz..

Alıntı

Sayın asuspc hayırlı olsun. İyi günlerde, bol isabetli etkinliklerde kullanmanız dileği ile saygılar.

Alıntı

Sn asuspc silahınız hayırlı olsun,iyi günlerde keyifli atışlar yapmanız dileğiyle..

Bir seçim yapmış olmanız büyük başarı, biz hala ne yapsak hangisini alsak hangisini alır isek aklımız kalmaz, '' Keşke...'' demeyiz diye, o yorum senin bu yorum benim bu resim şöyle o resim böyle diye beyin fonksiyonlarında tahribat yapmakla meşgulüz..

Saygılar..

Alıntı

Sn. asuspc, silahınız hayırlı olsun.

Alıntı

(15-03-2014, 05:15 AM)blackbaz demiş ki: Sn asuspc silahınız hayırlı olsun,iyi günlerde keyifli atışlar yapmanız dileğiyle..
Bir seçim yapmış olmanız büyük başarı,biz hala ne yapsak hangisini alsak hangisini alır isek aklımız kalmaz,keşke demeyiz diye,
o yorum senin bu yorum benim bu resim şöyle o resim böyle diye beyin fonksiyonlarında tahribat yapmakla meşgulüz..
saygılar..

Aynı durumları yaşamış biri olarak Sayın Lupus'un etkisi ile yıllardır aklımda olan silahımı tercih ettim.İyisi ile kötüsü ile artık benimdir.Her ne kadar çevremde şu an keşke şunu alsaydın keşke bunu alsaydın diyenler var.Ama ben bu sefer gönlümden geçeni aldım gerisi hikaye geliyor.

Alıntı

Sn. asuspc, tabancanız hayırlı, uğurlu olsun, Allah olmadık kaza bela yaşatmasın. Her daim iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi