Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther PPQ Fotoğrafları
(21-10-2016, 03:06 PM)A.C.D demiş ki: Arkadaşlar ben uzun yıllar Çelik taşıdım en memnun olduğum browning in eskileri gizli tırnaktı yılda üç bin atıyorum o da çatladı beşinci senesinde şimdi bide polimer denicem sanırım

(21-11-2016, 06:58 AM)A.C.D demiş ki: Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bana hatasız çalışan ve uzun ömürlü bi makina lazım yılda ikibin atıyorum.browning denedim üç yılda çatladı çeliği ince geldi sanırım cz 75 hiç olmadı ikide bi hata yapıp itibarımı yerlebir etti Alman sağlam olur diye düşündüm bende Walther e karar verdim ama PPQ mu PPX mi karar veremiyorum PPX sanırım daha kalın daha dayanıklı mı olur çok kararsızım ? Ben napıcam Allah Rıza'sı için yardımcı olurmusunuz. Yanlış seçim yapıp pişman olmaktan korkuyorum ?

İyi atıyormuşsunuz. Smile

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
heisenberg, fbalun, lupus, GullyFoyle, underrated, asuspc, hunter 12, şekerlioğlu, Zemre10, demirci57, alpago, topraxxx, sem, xeorx
Dikkatiniz takdire şayan Sn.ilksurfer. Demek ki neymiş? Çok atmak değil, istikrarlı atmak gerekirmiş. Ardarda 2 tane doğru dürüst atamayınca çelik bile çatlayabiliyormuş. Smile

Saygılarımla

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
ilksurfer, asuspc, topraxxx, fbalun, sem, Sabri
Aynı Haydar Dümen Bey'in köşesinde yer verdiği,esprili dille kaleme alınan sualler ve cevapları gibi olmuş... İsmini vermek istemeyen okurumuz A.C.D.ye çelik dayanmıyor... Türkçe pek bir lastik...Çekin çekebildiğiniz kadar... Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi