Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther PPQ Fotoğrafları
Ben de Walther'li oldum. Gerçi ben P99 tercih ettim.

Alıntı

Sayın ScuderiaFerrari, Walther silahınızı iyi günlerde kullanın. Silah satın alma belgemi beklediğim bu günlerde Glock 19 gen 4 ile Walther PPQ arasında gidip gelmekteyim zira PPQ videoları izledikçe muazzam tetik kabiliyeti, ergonomik yapısı ve görselliği dolayısıyla ilgim PPQ ya kaymaya başladı. Sanırım bahsettiğiniz gibi MKEK' de şuan satılan PPQ lar M2 model uzantılı olanlar.

Alıntı

M2 versiyonu olan şarjör mandalı kabzede bulunan buton olanı ise MKE deki bunlardan değil.

Alıntı

(19-03-2014, 11:51 PM)asuspc demiş ki: M2 versiyonu olan şarjör mandalı kabzede bulunan buton olanı ise MKE deki bunlardan değil.

Sayın asuspc, siz zannedersem vitrinden görme şansı buldunuz, eğer kabzede şarjör tahliye butonu yok ise ve şarjör tahliye mandalı tetik korkuluğuna entegre ise dediğiniz gibi M2 versiyonu olmuyor o zaman.

Alıntı

Evet tetik korkuluğunda mandal.Geçen hafta cuma günü Walter P99'umu alırken özellikle 2 si arasında kalmıştım.PPQ P99'a göre biraz daha büyük .Bugünde öğleden sonra MKE daydım.Tekrar şöyle bir göz gezdirmiştim.Kesinlikle M2 değil.

Alıntı

PPQ ve P99 arasında seçim yapmak çok zor, bu kararı en iyisi sizin gibi MKEK de silahı satın alırken karar vermek lazım. Bakalım bir aksilik çıkmaz ise bende Nisan ayında almayı planlıyorum. Siz de silahınızı iyi günlerde kullanın çok isabetli bir tercih yapmışsınız.

Alıntı

Sayın delicates,

Uzun zamandır P99 niyetim vardı.Daha sonra PPQ da olabilir dedim.Vitrinde yan yana ikisini inceleyince P99 daha ağır bastı.

Alıntı

Sn. ScuderiaFerrari,
Öncelikle silahınız hayırlı olsun. Acaba PPQ, benim gibi solaklar için uygun mudur? Yani şarjor tahliyesi çift taraflı mıdır? Tşkler ve saygılar.

Alıntı

Sayın Mos626,

MKE'deki PPQ lerde mandal çift taraflıydı.

Alıntı

İyi günlerde, keyifle kullanmanız dileğiyle...
Herşey bir yana kabze açısı ve yapısı ile beni çok tehtik eden bir model Smile

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi