Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther PPQ Fotoğrafları
Sn ; ScuderiaFerrari
Güle güle kullanın.
Bana laylonlar biraz oyuncak gibi geliyor sanırım bir tek bana nahoş geliyor bunlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

Sn.ScuderiFerrari, P 226' ya kimsenin nazarı değmez, ama böyle beğeneni ve bekleyeni çok olan bir marka ve model tabancanızı paylaşırken, araya bir yerlere bir nazarlık atmanızı tavsiye ederim...Smile Sadece keyifle tetik çekerek, güle güle kullanmanız dileği ile hayırlı uğurlu olsun...

Bu arada küçük bir düzeltme yapmak isterim, HS 9' da da namlu fişek yatağı doldurulduğunda ateşleme iğnesi % 100 tam kurulu halde kalıyor...
HS 9' da farklı olarak iğne tulumbasını ( kurma parçası ) kilitleyen bir kabza emniyeti mevcut.

En kısa sürede poligon raporunuzu ve yonca yaprağı desenli hedef kağıtlarınızı görmek dileği ile tekrar hayırlı uğurlu olsun...

Saygılar.

Alıntı

Acaba mke ye bu partide CCP veya PPX modelide gelirmi?
Saygılarımla
Marko

Alıntı

Hayırlı olsun Sn.ScuderiFerrari.

Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın Smile O duyguyu iyi bilirim.

Keyifli atışlar.

Alıntı

(08-03-2014, 09:42 AM)Radyal demiş ki: Sn ; ScuderiaFerrari
Güle güle kullanın.
Bana laylonlar biraz oyuncak gibi geliyor sanırım bir tek bana nahoş geliyor bunlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Haklısınız, polimer gövdeli silahlar, estetik açısından metal olanları aratıyorlar. PPQ'yu elime alana kadar polimer fikri bana da ziyadesiyle itici geliyordu. Elime alır almaz, tüm tereddütlerim geride kaldı. H&K P30'un ergonomisinin PPQ'dan daha iyi olduğu söyleniyor ki, inanın bundan iyisini tasavvur edemiyorum.

Alıntı

(08-03-2014, 09:42 AM)lupus demiş ki: Sn.ScuderiFerrari, P 226' ya kimsenin nazarı değmez, ama böyle beğeneni ve bekleyeni çok olan bir marka ve model tabancanızı paylaşırken, araya bir yerlere bir nazarlık atmanızı tavsiye ederim...Smile Sadece keyifle tetik çekerek, güle güle kullanmanız dileği ile hayırlı uğurlu olsun...

Bu arada küçük bir düzeltme yapmak isterim, HS 9' da da namlu fişek yatağı doldurulduğunda ateşleme iğnesi % 100 tam kurulu halde kalıyor...
HS 9' da farklı olarak iğne tulumbasını ( kurma parçası ) kilitleyen bir kabza emniyeti mevcut.

En kısa sürede poligon raporunuzu ve yonca yaprağı desenli hedef kağıtlarınızı görmek dileği ile tekrar hayırlı uğurlu olsun...

Saygılar.
Sn lupus, nazik mesajınız ve temennileriniz için çok teşekkür ediyorum.
Düzeltme için de ayrıca teşekkür ediyorum. Sayenizde öğrendiğimiz onca bilgiye, bir yenisi eklendi.
Karadeniz'in dipsiz ormanları açık hava poligonum olmak üzere, pet şişeler üzerinde yonca yaprağı desenleri çizmek için çalışmalara en kısa süre içinde başlayacağım Smile

Alıntı

(08-03-2014, 11:02 AM)markaryan demiş ki: Acaba MKEK' ye bu partide CCP veya PPX modeli de gelir mi?

Maalesef gelmeyecek...

Alıntı

Sn. ScuderiaFerrai, silahınız hayırlı ve uğurlu olsun, güle güle kullanmanız dileğiyle..

Alıntı

Silahınız hayırlı olsun , çok güzel görünüyor ayrıca detaylı inceleme için teşekkürler

Alıntı

Allah kötüye kullandırtmasın,iyi günlerde ağız tadıyla kullanın inşallah.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi