Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüfeğim çalındı
Sayın XIII, bununla geçmiş olsun... Umarım en kısa zamanda bulunur...

Alıntı

Hay Allahım , iki gün foruma girmedim, iki gün arayıp sormadım başa gelene bak. Çok geçmiş olsun sevgili dostum, çok üzüldüm okuduğum anda. İnşallah hasarsız çiziksiz kısa zamanda meydana çıkar çalınan mallar. Pazartesi uğrarım, bakalım ne yapabiliriz.

Arkadaşlar bu tür bir duruma karşı eksiklikleri silahlarımın işleyişine mani olacak birer parçasını ya yanıma alırım ya da gizli kilitli bırakırım. Alarm, demir, panjur,köpek, bekçiye rağmen girip alan olursa en sonunda zorunlu olarak ya atacak bir yere ya da eksik parçayı temin etmeye çalışacak. Haliyle büyük ihtimalle tedarik edeceği kişiler tanıdık olacağı için tepesine binilecektir.

Alıntı

Sn. Xlll,
Geçmiş olsun, Umarım en kısa sürede bulunur.
Saygılar.

Alıntı

Çok geçmiş olsun. Lakin vardır bunda da bir hayır, Allah böyle kolay yoldan başkalarinin emeğini çalanlardan hepimizi korusun.

Alıntı

Sn.XIII.çok çok geçmiş olsun,izmirde hangi semtte ikamet ediyorsunuz,benim bir yakınımında evine girildi,onunda çok severek aldığı ata marka otomatik tüfeğini çalmışlardı evinden,kendisi aliağada ikamet ediyor,bir hafta sonra bulundular tüfeği teslim edildi,umarım sizinde tüfeğiniz en kısa zamanda bulunup teslim edilir..
Yapılan sorgulamada o hızrsızlık çetesinin girdikleri evlerden,bir sürü av tüfeği çaldıkları tespit edilmiş o işi izmirde yapan suçlular ismen bellidir.
saygılar....

Alıntı

Sn. Xlll,
Geçmiş olsun

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.XIII. Umarım en kısa zamanda bulunur...

Saygılar.

Alıntı

Bence tüfek çalan hırsız ayrıca ruhsatsız silah bulundurmakdan ek ceza almalı. Hatta ve hatta nitelikli hırsızlığın cezası en az 5 sene hapis olmalı. Ekmek çalanla araba çalan,gasp yapan ayır edilmeli. Tekrardan geçmiş olsun Sn.XIII. İyi tarafından bakın, en azından cana gelmemiş mala gelmiş.

Alıntı

Geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda çalan kişi de, tüfek de bulunur. Sad

Alıntı

Geçmiş olsun Sayın XIII, bir müddet sonra ucuz fiyata elden çıkarmaya çalışacaklardır. Diğer forumlara da ihbarda bulunmanız faydalı olacaktır. Umarım tez zamanda tüfeğinize kavuşursunuz. Ben de İzmir'deyim her zamankinden daha dikkatli olup çevremdekilere de haber bırakacağım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi