Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silahlar İle İlgli Güzel Sözler
Benim yazdığım yazıda. Düşmandır derken; yani geri dönüşü olmayan bir hata yapıldığında ve ya bir anlık sinirimize yenik düştüğümüzde yapacağımız yanlışlıklara istinaden yazılmıştır. Bende forumdaki herkes gibi silah sever olduğuma göre. Bir silah sever'in düşmanı silah olamaz tabi ki. Ama söz öyle...

Alıntı

Bak bu benim taşıma tabancam, bu da küçüğü, yedek!
Şu şu ve şu da ara sıra yanıma aldığım tabancalarım. Bak, bu da hafta sonu arkadaşlarla IDPA senaryoları çalıştığımız tabancalarım. Alsancak'taki custom shop'ta bir tane daha hazırlanıyor, alınca evin altındaki poligonda deneriz.
Bak duvarın bu sırasındakiler 5,56 ve 7,62 tüfekler de benim. Şu sıradaki 4 tanesi hanımın kalanı benim. Oğlanın silahları 22lik; Kendi odasında, seneye daha büyük kalibreye geçecek amcası. Göndereyim de kendisi seçsin getirsin, Hem Alamanya, Avusturya görsün çocuk.
Bak bu katanaların üçü benim, sandıktaki bıçaklar da, diğerleri hanımın. O Masadakiler benim değil komşunun, maç seyrederken temizliyoruz maç ertelendi temizlik yarım kaldı Smile
Üzerinde oturduğumuz mühimmatlar da benim. Yedi sekiz sandığı ucuzlukta aldım, kalanları kendim doldurdum.

Alıntı

Silahlar hilesiz olunca, savaşları hakiki kahramanlar kazanır.

Ben öküzden korkarım çünkü onun silahı var ama aklı yok.....

Alıntı

"Anyone who says a bullet sings past, hums past, flies, pings, or whines past, has never heard one-they go crack.''

David Niven

Çevirmek güç.

Alıntı

Bizim buralarda da '' Beş dakika erkeklik yapayım derken bir ömür boyu avratlık ( hizmetçilik demek daha uygun gerçi ) yapma.'' derler.
Yani silahı ateşleyeceğinde bir daha düşün anlamında.

Alıntı

Canın istediğinde değil canına tak ettiğinde çıkarırsın.Çekdiğinde değil ateş ettiğinde dönemezsin.

Saygılarımla

Alıntı

Sadece nazikçe sormaktansa elimde silahla nazikçe sormayı tercih ederim.

Bir filmde görmüştüm.Ancak şuan hatırlayamadım

Saygılarımla

Alıntı

Biraz amiyane olabilir ama duyduğumda gülmekten gözümden yaş gelmişti ; "bir silah vurmuyorsa ya içindeki fişekten,yada gö....deki eşekten"
Saygılarımla Smile

Alıntı

[Resim: Neyzen_zpszldpvryg.jpg]

Saygılarımla...

Shy

Alıntı

"An unarmed man can only flee from evil, and evil is not overcome by fleeing from it."

Silahsız bir adam şeytandan sadece kaçabilir ve şeytan kaçarak alt edilemez.

Jeff Cooper

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi