Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silahlar İle İlgli Güzel Sözler
(22-02-2014, 10:04 PM)ilksurfer demiş ki: Silah tasiyorum cunku polis cok agir.

[Resim: I_Carry_A_Gun_sticker.png]

Sayın üstadım bu çok iyiymiş. Ama bizim polisleri taşımak zorunda olduğumuz bu yasalar düzenlenmediği sürece devam edecek gibi. Üstelik bizimkiler göbekli. Rolleyes

Alıntı

Hayatımızda olmazsa olmaz üç çelik.

Paramızı..... kasayla

Malımızı.....kapıyla

Canımızı .....süper novayla koruruz.SmileSmile.

Sn.Şekerlioğlu ,sizden ricaetsem boşlukları doldururmusunuz.Smile

Alıntı

Abi hatırladığım kadar Süper nova laylondu. Smile

Alıntı

Böyle ( süpernova, glock )naylonlar başımızın ucundan eksik olmasın. Smile

Alıntı

Vatanını ve namusunu korumaya niyetli adamın omuzunda bir ''garabin'', yastığının altında da bir ''barabelli'' olur !

Rüştü Çürüksulu

Alıntı

*Üçüncü Dünya Savaşı hangi silahla yapılacak bilmem ama dördüncüsü taş, sopa ve oklarla yapılacak. Albert EINSTEIN

*Tek temennim silahlara olan bakışınızın elinde tabanca olan birine karşı kendinizi ekmek bıçağı vs. ile savunmaya çalışırken değişmemesidir.

Silah sevgime karşı olanlara genelde söylediğim sözdür.

*Silah seven insan sevdiklerine değer veriyordur çünkü insan sevdiklerine korumak ister.

Silahları sevmekten başka bir şeyi sevmeye vakit ayırabiliyor musun? diye soran sivri zekalı arkadaşa verdiğim cevaptır.

Alıntı

(22-02-2014, 10:08 PM)ilksurfer demiş ki: Bir ulkeyi ele gecirmek istiyorsan, once o ulkenin vatandaslarini silahsizlandir.
Adolph Hitler, 1933

(23-02-2014, 03:05 PM)lupus demiş ki: Vatanını ve namusunu korumaya niyetli adamın omuzunda bir ''garabin'', yastığının altında da bir ''barabelli'' olur.

Rüştü Çürüksulu

Almanların Balkanlardan Rusya'ya dönmesinin nedenlerinden biride bu ''omuzu tüfekli'' lerdir sanırım.
Bir türküde söylediği gibi '' Allah nasip eylesin, omuzu tüfekliye'' ve herbir silahsevere de böyle bir eş.

Alıntı

Silah bütün kötülüklerin anasıdır,ama silah gibi yar vatan gibi diyar bulunmaz.......................

Alıntı

İmzam, kendim uydurdugum ve begendigim bir söz;

"Silah hayatın, akıl silahın emniyetidir."

Saygılarımla.

Alıntı

Bireysel silahlanmaya karşıyım diyenlere yukarıda yazılanların çoğunu söylerim... Ayrıca gazeteci Hasan Tahsin'i de hatırlatırım. Bu vesile ile kendisini rahmetle anıyorum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Elbruz71

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi