Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WALTHER PPS
Sn. Ortaç emeğinize sağlık, sub-compact silah düşünenler için tasarım, fonksiyonellik ve marka güvencesi ile güçlü rakibi Glock 26 ya güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

Alıntı

Merak ettiğim bikaç konu var ;

1. Mesela namlu atış ömrü nedir pps'in?
2. PPS 'te en çok eskiyen parçalar nelerdir?
3. Yedek parça temini nereden yapılabilir yani ciddi bir satış sonrası servis veriliyor mu?

Yanıtlayan olursa sevinirim.

Selamlar.

Dr.M.Ali

Alıntı

Hoş geldiniz.

Bu bahsettiğiniz "namlu atış ömrü", tam kaptırmatörlerin söylemlerinden çıkma bir latife...

Ülkemizde daha hiçbir yerde namlusunun ömrü bitmiş tabanca görmedim. Haa, yivleri silinmiş makinalı tüfek gördüm, üretim hatasından kırıma uğrayan namlu da gördüm, ama normal şartlarda senede 200lük istikhak ile, 5 tane de ruhsatlı tabancanız olsa, 20 yıl boyunca yılda 1000*20 adet mermi atsanız da, çok dandik değilse adı iyi bilinen hiçbir tabancanın namlusunu bitiremezsiniz...

Bu "namlu atış ömrü" lafı, dükkanlarda fahiş fiyata mal itelemeye çalışan kaptırmatörlerde kalsın, nasıl olsa oralarda gerçek has glock ve Nato malı Zigzaverleri 10.000 dolara alabilirsiniz...

Yedek parça için de forumda bir çok başlık var, yasal prosedür ve distribütörlerin, MKE'nin ve Savunma ile Sanayi bakanlıklarının buradaki rolleri defalarca anlatıldı. Siz belki "armut piş, ağzıma düş" cevap peşindesiniz, ama biraz vakit ayırıp okursanız zaten bulacaksınız...

Saygılarımla...

Alıntı

Walther PPS için kullanıcı tecrübeleri ve yorumları;

http://www.waltherforums.com/forum/pps/

Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler sayın lupus. Son derece yararlı oldu. Selamlar.

Alıntı

İyi akşamlar haftaya büyük ihtimal belgem çıkıyor pps ile ilgili yeni bir geri dönüşüm veya yorumlarınız nedir? Bu olmazsa p99 yada ppq tercihim olucak

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi