Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Silahım FN 1922 T.C Subay
Sayın uutkuu, ilginiz için teşekkür ederim. İlgilenmekte olduğum fn 1910 için sahibi ile anlaşmaya varmıştım... Bu haftalarda emniyete başvuru yapacağım. Allah izin verirse mart veya nisan ayında sahip olmayı planlıyorum.

Tekrardan teşekkür ederim...

Alıntı

Efendim hayırlı olsun. Gerçekten güzel bir koleksiyon yapma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bu tabancadan(7,65 versiyonundan) ödül olarak dağıtılmıştı bize zamanında (1 - 1,5 sene önce) kıymetini bilemedim. Kıramayacağım bir arkadaşım çok istemişti hibe etmiştim.

Alıntı

İyi günlerde zevkle kullanırsınız umarım 7,65 kalibre olanından eniştemde (Emekli Subay) mevcut bu tabancanın zor alım ile TSK envanterine girmiş ve beylik tabancası olarak verilmiş fakat üzerinde hiçbir TSK model damgası bulunmamakta. Bir kere meneviş boyanmış resimlerde göreceğiniz üzere yazılarda ve seri numarasında bir kapanma olmamış.

[Resim: 20140207213220.th.jpg]

[Resim: 20140207213257.th.jpg]

[Resim: 20140207213827.th.jpg]

Alıntı

fn 1922 lerin 9mm olanları varmıydı yeni öğrendim bendeki 1922'de de T.C. subay vs. yazmıyor umarım resimlerini paylaşabilir en kısa sürede

Alıntı

Bu silahın kısa 9 mm. ( 380 ACP ) modeli hiç üretilmedi.

Bağladım tornaya silahı,çevirdim kısa 9 mm. çapına !!!! geçen gün canım sıkıldı bastım üzerine T.C Subay yazısını.

Sadece bu forum veya bu gibi sorunlarda sizin gibi adamlardan ne zaman kurtulacağız acaba ? İmla kurallarına uymayışın bir tarafa,bari düzgün bir şey sor.Onu da bırak mesajın başını bari okuma zahmetinde bulun be adam .....

Alıntı

(22-02-2014, 04:19 AM)taktik demiş ki: fn 1922 lerin 9mm olanları varmıydı yeni öğrendim bendeki 1922'de de T.C. subay vs. yazmıyor umarım resimlerini paylaşabilir en kısa sürede

Bu zatı muhteremin hala banlanmamış olmasını değerli moderasyonun dalgınlığına veriyorum Sad

Alıntı

Değerli moderasyona teşekkürlerimi sunuyorum Smile

Alıntı

[Resim: W20EyL.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
[Resim: bYdbRZ.jpg]

[Resim: QWoMGy.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
Sizin eski atışları az çok hatırlayan birisi olarak, hedef atıcılığında oldukça bariz bir gelişme görüyorum. Güzel, gerçekten güzel.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi