Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Silahım FN 1922 T.C Subay
Değerli forum üyeleri;

Envanterine yeni katılan FN 1922 T.C Subay silahımı sizlerle paylaşmak istiyorum.İlgili silah kamu görevlisinden tarafıma geçti,Sn;İlksurfer'in daha öncede belirtmiş olduğu gibi bu silahlar ülkemize üç şekilde girmiş;

1. Model: "T.C. Subay"
2. Model: "T.C. Ordusuna Mahsustur"
3. Model: "Subaylara Mahsustur"

Bendeki silahın seri numarası 579 çapı kısa 9mm. (380 acp) seri numaraları olması gereken tüm kısımlarda mevcut,namlu içi şaşıracak şekilde pırıl pırıl.Ayrıca boyasının orjinal olduğunu düşünüyorum sadece gövdenin sol kısmında derin olmayan belirgin bir çizik mevcut.Selam ve Saygılarımla

[Resim: xJzknY.jpg]

[Resim: wOz97Z.jpg]

[Resim: xG42o2.jpg]

[Resim: eypoLL.jpg]

[Resim: K6vq5P.jpg]

[Resim: eWp91Y.jpg]

[Resim: x3ljYA.jpg]

[Resim: xRp9o1.jpg]

[Resim: epN8B0.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ilksurfer
[Resim: xAX63v.jpg]

[Resim: K4Vq0A.jpg]

[Resim: xJzk3J.jpg]

[Resim: wzpln7.png]

[Resim: xG423r.jpg]

[Resim: K6vqm0.png]

[Resim: eWp9bm.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
ilksurfer, taarruz
Sn voguefalcon;

Yeni silahınız hayırlı olsun. Atışlarınızla ilgili izlenimlerinizi bize aktarabilirseniz seviniriz. Bende '' Tc Ordusuna Mahsustur. '' serisinden olanı mevcut. Güzel günleriniz de zevkle saklamanız dileğiyle..
Saygılar..

Alıntı

Cok guzel bir koleksiyon oluyor. Gule gule kullanin. Firsat olunca toplu bir FN aile fotografi yayinlayabilirseniz cok memnun olurum. Gozlerimiz bayram etsin biraz... Thumbs Up

Alıntı

Hayırlı olsun. Resimlerini paylaştığınız için teşekkürler. Elinize sağlık.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn.Voguefalcon, hayırlı olsun yeni tabancanız. Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle. Gerçek bir klasik edinmişsiniz.
Resimler için de elinize sağlık.

Alıntı

Sayın Voguefalcon altın bulmuşsunuz... Hem 1922 hem de kısa 9. Üstelik çok da temiz durumda. Daha önceki sahibini de tebrik etmek lazım iyi korumuş silahı. Namlu için nasıl baktığını anlatıyor zaten. Soldaki çizik de nazarlığı olsun. Güle güle kullanın.

Alıntı

Sayın Voguefalcon, öncelikle hayırlı olsun, Allah kötüye kullandırmasın. Ben de, günlük taşıma amaçlı, bir fn 1910 ile ilgilenmekteyim. Zoralım yoluyla alınmış ve krom ve gravür yaptırılmış Sad Parçalarındaki bazı tek haneli rakam ve işaretler netliğini kaybetmiş...Seri numarası ise 6 haneli 504xxx ile başlamakta.

Kısaca, Sizinkisi gibi az buçuk tarih kokan bir silaha sahip olmak isterdim... Smile

Tekrardan hayırlı olsun.

Alıntı

Sn Kalkan.f;

Mesafe sorununuz yok ise nette görmüş oldugum bir kısa belçika ilanı sizinle paylasabılırım. Silah halen satılmadıysa gayet temiz ve iyi görünüyordu.

Saygılar..

Alıntı

Yeni hışırınız hayırlı olsun Sn. voguefalcon. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi