Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hand Dump - Elleri görelim
(10-02-2014, 11:26 AM)Altuğ demiş ki: Sn. gofal,
Motosiklet kazanıza sebep olan taşıtın 71 plaka olduğunu gördüm.Lokasyonunuza bakınca da taşlar yerine oturdu.
Benim memleketim de Kırıkkale.
Yahşıhan Mkek Silah Fabrikası'nda bir silah müzesi bulunuyor.Muhakkak gezmişsinizdir ama şayet gezmediyseniz, ziyaret etmenizi öneririm.
Konuyu ufak bir dağıttım, mazur görün.
Saygılarımla.

Öyleyse Kırıkkale'ye yolunuz düştüğünde beklerim mutlaka. Bu arada, evlenmeden önce ben de Kırıkkale'li değildim. Smile

Ayrıca, bir kaç kez müzenin kapısından döndüm. İşgüzar memurlar/ amirler her ne hikmetse sadece özel günlerde açıldığını söyleyerek geri çeviriyorlar ziyaretçileri.

Konu ziyadesiyle dağılmış oldu, kusuruma bakmayın. Ama söylemedn edemeyeceğim; bir başka konu altında bu genel buluşma konusunu ciddi ciddi tartışsak mı acaba?

Saygılarımla...

Alıntı

Sn.meemz1978, OHT yurtiçinde satılıyor mu?

Sayın sarp kılıç sanırım OHT yurtiçinde satılmıyor. USA de olduğum zamanlarda edinmiştim kendisini.

Alıntı

Aslında aynı zamanda günlük taşımamın (EDC) anahtarlık kısmı :

[Resim: pa4uda3e.jpg]

"Daima savaşacak kadar genç, ölecek kadar yaşlıyız."

Alıntı

Miniğini verdik, şimdi bir büyüğünü verelim:
[Resim: 3g34.jpg]
Seikomuz ata emaneti, 70lerin çelik kasa modeli, sadece onunla bile savunma yapılır. Smile

Alıntı

Hafif, bisiklet seti.
[Resim: 6b085cf3109ebd24a349fcefd7fd8e2a_zps918d73b1.jpg]

Alıntı

[Resim: 3B9F36D2-F74F-4638-BE6F-544DAB43FB7D_zpsxectychp.jpg]

Alıntı

Viktor Dump Smile

[Resim: 2014-02-11222728_zpse140a8ed.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
iso
Burası gittikçe güzelleşmeye başladı... Big Grin

Alıntı

Sn tekoglu,
Zamaninda orta parmagi fena kesmissiniz. Bende de isaret parmagimin alt kisminda ayni izden var. Smile

Alıntı

Sn.ilksurfer

Dikkatinizi takdir ettim Üstad kimse farketmez normalde. Sizinkini handdump'ın yoğunluğundan göremedik. Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi