Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hand Dump - Elleri görelim
Sn. sarp kılıç; bilirsiniz ki alkollü içecekler yanlız hiç gitmez. Bir kafadar ihtiyacınız olursa bir telefon kadar uzağınızdayım. Smile

Saygılarımla...

Alıntı

Sabredemedim... Bir fotoğraf daha...Smile

[Resim: ep68oN.jpg]

Saygılar.

Alıntı

(09-02-2014, 06:38 PM)Gofal demiş ki: Sn. sarp kılıç; bilirsiniz ki alkollü içecekler yanlız hiç gitmez. Bir kafadar ihtiyacınız olursa bir telefon kadar uzağınızdayım. Smile

Saygılarımla...

Sn.Gofal, önce bir termos buluşması yapalım, onu da yaparız efendim. Smile

Hadi buraya da diğer fotoğrafı ekleyeyim... Big Grin

[Resim: em273R.jpg]

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
iso
(09-02-2014, 06:46 PM)sarp kılıç demiş ki: Sn.Gofal, önce bir termos buluşması yapalım, onu da yaparız efendim. Smile

Termosu aldığımdan beri sadece uzun yol seyahatlerinde deneme fırsatı buldum.
Umarım en yakın zamanda sahada da test edebilirim bu sayede. Smile

Bu arada, birçok geniş katılımlı platformda her yıl düzenli buluşma/tanışma etkinliği düzenleniyor. Acaba bir kamp alanında 1-2 günlük tanışma, buluşma veya atış etkinliği düzenlesek fena mı olur?

Bu sayede evde kutusunda veya çantasında sakladığımız, bütçemize göre para harcadığımız ve ancak böyle elimizde tuttup kutusuna geri koyduğumuz ( en azından kendi adıma öyle ) ekipmanlarımızın performansını saha da görmüş oluruz.

Saygılarımla...

Alıntı

[Resim: IMAG2899.jpg]

Alıntı

Maşallah herkeste ne cevherler var. Sn. ilksurfer'ın AP saati beni benden aldı.
Ben de bomba gibi düşeyim bu konuya.Hemen çalışmaya başlayım.

Alıntı

Arabadaki malzemeleri toparlayinca boyle cikti Smile

[Resim: 2014-02-09193927_zpsadf66682.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
iso
Sn.Gofal, aslında forumumuzda ara sıra buluşmalar oluyor.Daha yaygın buluşmalar da düzenlenebilir zamanla.Şöyle bol katılımlı buluşmalar için forumumuz oldukça müsait.
Konu ateşli silah olunca işin yasal boyutu kısıtlayıcı oluyor ama örneğin bugün Ümraniye' de poligon buluşması vardı.

Sn.muratcantona, FX 500 konusundaki fikirlerimi biliyorsunuz... Smile

Sn.meemz1978, OHT yurtiçinde satılıyor mu? Ayrıca o levyeli fotoğraftan sonra bir Hand Dump fotoğrafı daha çekmeye karar verdim.Big Grin

Saygılar.

Alıntı

Sn. gofal,
Motosiklet kazanıza sebep olan taşıtın 71 plaka olduğunu gördüm.Lokasyonunuza bakınca da taşlar yerine oturdu.
Benim memleketim de Kırıkkale.
Yahşıhan Mkek Silah Fabrikası'nda bir silah müzesi bulunuyor.Muhakkak gezmişsinizdir ama şayet gezmediyseniz, ziyaret etmenizi öneririm.
Konuyu ufak bir dağıttım, mazur görün.
Saygılarımla.

Alıntı

(10-02-2014, 12:21 AM)sarp kılıç demiş ki: Sn.muratcantona, FX 500 konusundaki fikirlerimi biliyorsunuz... Smile

Saygılar.

Sn Sarp Kılıç ,

Evet biliyorum Smile bi ara tekrar konusalım son kalan bu oldu . Bilginizde olsun bende dedim dükkana götürmeden bir hand dump yapayim .

Leatherman oht , çok güzel Smile , Fox karambitte sanirim derespina tasarımı olandi baya görüntüsü güzelmiş

Bir buluşma özellikle mart sonu doğru şöyle mangallı hiçte fena olmazdı Smile Forumun büyük kapasitesi var bu konuda fazla kişi çıkabilir Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi