Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauser C 96 ve sevdanın sonu;
Değerli forum üyeleri;

Gece gündüz aklımdan çıkmayan C 96 sevdası nihayet bitti.Her ne kadar işlem görmüş veya krom kaplı bir silahlar hoşuma gitmese de ülkemiz şartlarında bu silahlara istenilen fiyatlar ortada.

Envanterimde olmasını çok istediğim bu model forum sayfamıza üye olan değerli bir büyüğümden tarafıma geçti,kendisine buradan ayrıca teşekkür ederim.Saygılarımla

[Resim: xJAk4E.png]

[Resim: Kljryp.png]

[Resim: em6752.jpg]

[Resim: e57mmM.jpg]

[Resim: wMpgL6.jpg]

[Resim: KZkQ70.png]

[Resim: eQBYBV.jpg]

[Resim: Kljr1k.jpg]

[Resim: xJAk2B.png]

[Resim: xVaXEV.jpg]

Alıntı

Oooo gule gule kullanin, tebrikler....Smile

Alıntı

Güle güle eskitin Sn Voguefalcon. Umarım ileride daha iyilerine daha orijinal durumda olanlarına da sahip olursunuz.

Saygılarımla

Alıntı

Her dostun sevdasına kavuşması dileğiyle...Maaşallah.

Alıntı

Güle güle kullanın. Darısı tüm sevdalıların başına Smile

Alıntı

Sayın voguelfalcon,
Ben de işlemeli tabancalardan pek haz etmiyorum. Ancak yeni Mauser' inizin genel hatlarına uyum sağlayan güzel bir kalem işlemesi yapılmış. Belli ki erbabının eline dùşmüş. Gözü hiç yormuyor, umarım ki krom kaplama öncesi ve sonrası işçiliği de öyledir.
Allah iyi günlerde, keyifle kullanmanızı nasip etsin.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Keyifle kullanın sn. Voguefalcon. Insaallah birgün atış yapar ve fotolarını paylaşırsınız.

Alıntı

Sn.Voguefalcon,
Yeni klasiğiniz hayırlı olsun. Güzel günlerde, daha nicesi ile büyüyen koleksiyonunuzu severek kullanmanız dileğiyle.
Saygılarımla,
TT

Alıntı

Hayırlı olsun, çok sevindim. Uzun zaman arayıp sonrasında sahip olmanın hazzı başka hiç bir şeyle kıyaslanamaz...
Çok uygun bir rakama aldığınızdan şüphem yok. Sn. Eskiciyle daha çok alışverişler yaparsınız gibi geliyor bana...

Tokoğlu Hurda Alım-Satım. Hışırcılıkta çözüm ortağınız!

Alıntı

(30-01-2014, 10:28 PM)Vefasiz demiş ki: Hayırlı olsun, çok sevindim. Uzun zaman arayıp sonrasında sahip olmanın hazzı başka hiç bir şeyle kıyaslanamaz...
Çok uygun bir rakama aldığınızdan şüphem yok. Sn. Eskiciyle daha çok alışverişler yaparsınız gibi geliyor bana...

Tokoğlu Hurda Alım-Satım. Hışırcılıkta çözüm ortağınız!

Big Grin Adı hışırcıya çıkmış ama belinde laylon var. Rolleyes

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi