Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STEYR L-A1: Yeni bir fiyasko mu yoksa markanın geleceği mi?
Worth the shot???

[Resim: image_zpsddc67ad6.jpg]

[Resim: image_zps22eca587.jpg]

[Resim: image_zps2ce07ea2.jpg]

Alıntı

Caracal'ın kabzasını beğenmiştim, ona benzettim.
https://www.google.com.tr/search?q=carac...24&bih=617

Alıntı

Almadığıma pişman olmaya başladığım bir tabanca. Özellikle irca yayı milinin elinizin biraz daha altında olması (Aslında tam olarak alt değil. Fakat bizim Sarsılmazların irca yayı mili ile kıyaslandığında epeyce altta kalıyor) dolayısıyla şahlanmayı "kılima" kullanmadan enaza indirme yöntemini oldukça başarılı buluyorum.

Alıntı

Sayın üyeler L-A1 (9X19 MM PARA.) 3566,82 $ dan MKEK'te satışta. Üretim Yeri : STEYR (ALMANYA) olarak gösterilmiş. Bu tabanca Avusturya' da üretilmiyor muydu? Saygılarımla.

Alıntı

Silahlar Avusturya' da üretiliyor...

Ancak temsilci ve MKEK bu markanın ithalat işlemlerini Almanya üzerinden yürütüp, silahları Almanya üzerinden getirdiği için, resmi evrakta ihracatı yapan firma Almanya' da yerleşik olarak görünüyor ve MKEK de resmi evrakta ihracatçının yerleşik olduğu ülkeyi silahların menşei olarak beyan ediyor...

Saygılar.

Alıntı

(20-02-2014, 10:29 AM)fakasupi demiş ki: Sayın üyeler L-A1 (9X19 MM PARA.) 3566,82 $ dan MKEK'te satışta. Üretim Yeri : STEYR (ALMANYA) olarak gösterilmiş. Bu tabanca Avusturya' da üretilmiyor muydu? Saygılarımla.

Almanya sınırına çok yakın bir kasabada üretiliyor, o yüzden menşei Almanya demişlerdir.Smile
Kasabanın ismi de Steyr zaten.
Saygılarımla

Alıntı

Ayrıca farketmez ikisi de Germen neticede..Smile

Alıntı

Açıklamaları için sayın Lupus'a çok teşekkür ederim.

Alıntı

Kabze yapısı ve gez arpacık münasebetiyle beğendiğim bir tabanca lakin değerli üyelerimizin de belirttiği gibi bu fiyat etiketi ile tercih edilmesi çok çok zor.

Saygıla

Alıntı

Steyr L9 A1' in, forumda incelemeleri olan M9 A1 modelinden farkı nedir acaba?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi