Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK' ye yeni Walther modelleri ne zaman gelecek?
Merhaba;
Ben de yeni Walther modellerini bekleyenlerdenim.
Mkek'den aldığım tek bir bilgi var;o da sipariş geçildiğinin.Umarım bu ay gelir.

Alıntı

Selamlar,

Bende Tp9as bekliyorum. Mkek bilgi edinme sayfasına ne zaman stoğa gireceği ve satışa sunulacağı
hakkında bir mesaj yazdım henüz cevap alamadım. Daha önce ne kadar fiyatla satılmıştı,
bu partide satış fiyatı tahminen ne kadar olacaktır, fikri olan arkadaşlarımız bilgi verirlerse sevinirim.

Saygılarımla

Alıntı

Selamlar,

Kusura bakmayın lütfen P99as demek istemiştim.

Saygılarımla

Alıntı

(20-12-2015, 10:59 PM)WaltherWhite demiş ki: Selamlar,

Bende Tp9as bekliyorum. Mkek bilgi edinme sayfasına ne zaman stoğa gireceği ve satışa sunulacağı
hakkında bir mesaj yazdım henüz cevap alamadım. Daha önce ne kadar fiyatla satılmıştı,
bu partide satış fiyatı tahminen ne kadar olacaktır, fikri olan arkadaşlarımız bilgi verirlerse sevinirim.

Saygılarımla

(11-03-2014, 02:46 AM)fakasupi demiş ki: Waltherler MKEK'te arz-ı endam etmişler. PPQ'nun fiyatı şaşırtıcı. Saygılarımla.

P 99 AS (9x19 MM PARA.)
Üretim Yeri : WALTHER (ALMANYA)
Fiyat : 3147,42 $

PPQ (9X19 MM PARA.)
Fiyat : 2861,30 $

PPS (9X19 MM PARA.)
Fiyat : 2861,30 $

P 22 (22 LR.)
Fiyat : 1536,36 $

SP 22 (22 LR.)
Fiyat : 1648,11 $

Alıntı

Sayın Kenem
Teşekkür ederim
Saygılarımla

Alıntı

Selamlar,

Walther'ler için Mke den bugün gelen cevap şu şekilde,

Bilgi edinme başvurunuz incelenmiştir. "Walther marka tabancaların ithalat çalışmaları devam etmekte olup sevkiyatı beklenmektedir.
Ancak satışa sunulacağı tarih konusunda şuan için herhangi bir bilgi verilememektedir." MKE Bilgi Edinme Birimi.

Saygılarımla

Alıntı

Satıştaki çoğu modeller tükendi, yeniden ne zaman gelir acaba? Bir PPQ almak istiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi