Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK' ye yeni Walther modelleri ne zaman gelecek?
Merhabalar.

Acaba MKEK' ye yeni parti Waltherler ne zaman ve hangi modellerle gelecek, bilgisi olan arkadaşımız var mı?

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lazfatih
Sn.celcius,

Adalet Bakanlığı personeli için tedarik edilen Waltherler geçen hafta gümrüğe gelmişti...

MKEK' de perakende olarak satılacak 500 adet silahın ise Almanya' da sevkiyat için beklediği söyleniyordu...

Gelecek modellerin arasında P 99 AS, PPQ gibi modeller var...

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lazfatih
Aralığın sonuna doğru aradığımda ürünlerin yol çıktıpını söylemişlerdi. Acaba sadece Adelet Bakanlığı' nın siparişleri mi gelmiş?
Ben daha çok bekleyecek gibiyim.Dolar kurundan mağdurum.

Alıntı

(24-01-2014, 02:46 PM)asuspc demiş ki: Acaba sadece Adelet Bakanlığı' nın siparişleri mi gelmiş?

Evet, halihazırda sadece Adalet Bakanlığı' nın siparişi gelmiş durumda...

(24-01-2014, 02:46 PM)asuspc demiş ki: Ben daha çok bekleyecek gibiyim.Dolar kurundan mağdurum.

Sevdiğim bir atasözü;

Akıllı düşünürken, deli dereyi geçermiş...

Smile

Alıntı

Sayın Lupus , sizin tavsiyeniz üzerine beklemeye başladım ve beklemeye devam edeceğim.Ne yapalım biraz zarar görsekte sonunda değecek diye düşünüyorum.

Alıntı

Arkadaşlar,

Waltherler için hem mkek Nail bey ile hem de getiren şirketteki yetkili hanımla görüştüm. İki taraftan da duyduğum ppq için takribi 3,000-3,500 usd kotasında bir fiyatın olacağı ve takribi Şubat sonu ya da Mart ortası gibi satışa çıkacağı yönündeydi. Bilgilerinize.

Bu arada yeni steyr L modeli de gümrüğe gelmiş ve takribi 3,000 USD civarında fiyatlanacakmış. Yeni L serisi S ve M modellerdeki FTF ve FTE problemlerinden tamamen arınmış ve polimer silahta Çelik silah keyfi vermesi gibi reklamlar ile steyr marka konumunu güçlendirmeye çalışıyormuş.

Bilgilerinize.

Alıntı

Sayın Batuhanbatu ,

Ne zaman görüşmüştünüz.Aralık sonunda aradığımda en geç şubat başıan MKE de satışa sunulur denilmişti.Bu şekilde mart falan olursa çok sıkıntılı durum.

Alıntı

Şu an firmayı tekrar aradım.Sayın Lupus ve batuhanbatu'nun belirttiği gibi sadece Adalet Bakanlığı siparişleri gelmiş.Diğer MKE için olanlar henüz gelmemiş.Muhtemelen mart ayında diyorlar.Mart ayının sonunu bulur birde muhtarlık seçimlerinden sonra gelde MKE den silahı al alabiliryorsan.Bu gidişle Sig Saure dönecek gibiyim.

Alıntı

Walla üstat şu an USD/TRL 2,3229. Bu parite yerel seçime kadar 2,40 a dayanacak gibi durmakta hatta bugün yurtdışından bir fon 2,50 yeni tavan hedefi uyarısı verdi. Benimde elimde bir belge duruyor keşke Aralık ortası gidip alacağımı alsaydım diyorum ama çocuk öncesi para harcanmasın dedim. Şu an bile 16% pasif kur zararımız mevcut..

Alıntı

3,000 USD lik silahta 500 USD zararımız mevcut bir başka deyişle. Benim de kafamdaki tavan hedef 3,000 idi şimdi 2000-2600 aralığına çektim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi