Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Performance Center 686
[Resim: A213222D-60B0-4507-8A3C-13507F5F8089_zpso6tlbbkk.jpg]

http://m.youtube.com/watch?v=T1D1uLX-Dmg...3Dyoutu.be

Alıntı

Fişek kanalları belirsiz, düz silindirli olan toplu tabancalar, son derece çirkin görünüyorlar.

Alıntı

Sn Sauerist;

K,L,N tip gövdelerde 3" altı namlu boylarına ısınamadım hiç bir zaman orası ayrı. Çok hoş bir tabanca, Eğer yazılar ve amblem lazerle de yazılmadıysa tadından yenmez. Kabze çok güzel; sırt kısmı boş olduğuna göre kaba değildir, ele oturuşu da oldukça iyidir sanıyorum.

Alıntı

Sn türkmenoglu, benim revolverlarla ilgili tecrübem de bilgim de sempatim de menfi yöndedir, bir forum katılımcısı olarak SW nin twiter hesabından paylaştığı yeni performance center ürününü "belki görmeyenler olmuştur" diyerekten paylaştım. Ayrıca görünüş olarak benim hoşuma gittiğini belirtmeliyim.

Selamlar.

Alıntı

Sn Sauerist;

Tabanca kelimesinin benim zihnimdeki karşılığı sw revolverdir.
Colt saat gibi olması ile, ruger agresif görünüşüyle ayrı ayrı hoşuma gitse de sw revolverler işlevsellik, dayanım, kalite, estetik olarak benim nazarımda tepededir.

Ben görmemiştim, sayenizde görmüş oldum. Teşekkür ederim. Saygılar.

Alıntı

(24-01-2014, 02:31 AM)turkmenoglu demiş ki: Tabanca kelimesinin benim zihnimdeki karşılığı S&W revolverdir.

Bence de. Buradan Türk Dil Kurumu'na duyurulur.

Alıntı

7 tane .357 olsun da, çentikleri olmayıversin, kabulumdur...

Alıntı

Neyleyim çentiği, çukuru, drill çalışacak SW ve bolca mühimmat benim olmayınca Smile

Alıntı

Toplu tabancada, topun kanalları illaki olacak, yoksa kel aynak gibi duruyor benceSmile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi