Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HK VP70
Sayın Alpsaral sizinde bahsettiğiniz üzere bu H&K modeli çıktığı zamanının gerçekten ilerisinde son derece özgün bir model.H&K'nın bu model üzerinde devam etmemesini o zamanın şartları ve insanların daha klasik bilinen tarzda tabancalara ilgi göstermesine bağlıyorum.Bazen bir ürün ne kadar yenilikçi olursa olsun insanlar değişime hazır değilse ürün ilgi görmüyor.Yıllar evvel Resident Evil 2 oynarken aynı düşünceleri paylaşmışız.Tabi Capcom nasıl bir düşünce ile bu modeli Leon Kennedy'ye hizmet tabancası olarak belirledi bilmiyorum japonlar ilginç insanlar.Bu arada RE2 sevenleri görmek güzel.Anılarım gözümün önüne geldi.

[Resim: Leon_2.png]

Resident Evil olunca konu Kendo tarafından modifiye edilip Samurai edge'ye evrilen Beretta 92fs'yi anmadan olmaz.Beretta Elite modeli ülkemizde bulunmadığından az daha Beretta 92fs alıp boyatacaktım ki ülkemiz şartlarında yeni bir berettayı berbat etmemek için caydım.

[Resim: 298fb485af7babb5db1d41ad7ae496a2.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
drmehmet, alpsaral
Sn.Rockatansky iyi dilekleriniz için bende teşekkür ederim. Bir RE fanı forumda görmek benide ziyadesiyle memnun etti Smile

Capcom VP 70'i oyuna neden koydu diye sorgulamışsınız ancak niye koymasın ki? Malum oyun zombi hastası Amerika'lılar için yapılmış bu tayfa az biraz silahlardan anlarlar.

1996'dan itibaren çıkmaya başlayan bir oyundaki silahlar hatırlayabilmek için internetten faydalandım bunların arasında hiç kendi sınıfında olumsuz anılan bir silah var mı Smile

Tabancalar
Browning HP
Beretta 92F (FS değil)
SIGPRO (SP2022)
STI Eagle 6.0
Desert Eagle .50
H&K VP 70M

Revolverler
Smith&Wesson 629C
Colt Python
Colt S.A.A.

Yivsiz Tüfekler