Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruger P 85 almak üzereyim....
(31-12-2013, 09:54 AM)Tmrguclu demiş ki: Benim istedigimde sorunduz calışacakmı? Çalışacak. Kaplama olsa ne olur orjınal.

Kaplama olursa orjinal olmaz. Ne kadar aşındırma yapıldığı ve üzerine ne kadar kaplama yapıldığı silahın mekaniğini etkileyecektir. Sorunsuz çalışacağı anlamına gelmiyor.

Ayrıca geçen sene yaptırdığım Glock pastası bile bundan daha çok silaha benziyor.

Alıntı

Rugerler memleketteki kasapların bile kolay kolay içine edemeyecekleri kadar sağlam tabancalar...Adam zahmet edip arpacık ve gezi dahi sökmeden krom kaplamış...Bu tabanca içine edilmiş olmasına rağmen, yayları ve yaprak yay olan tırnağı kromun içine sallanmadıysa, illa ki çalışacaktır...Neyse, boş yere laf kalabalığı yapıp durmayalım, sadece küçük bir hatırlatma yapıp kendi adıma konuyu kapatayım; Sürgüsünde kavrama çizgileri ve deseni olmayan bu tabancanın, buz pateni pisti haline getirilmiş sürgüsünü kavrarken ve çekerken emniyet manivelalarını kapatmamaya dikkat edin...

Alıntı

Tabanca düz P85 mkII bile değil. Düzlerin emniyetlerinde problem vardı diye hatırlıyorum, forumdaki konusundan.

Alıntı

Eleştirileriniz için teşekkürler. Bana çok iyi bir ders verdiniz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi