Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruger P 85 almak üzereyim....
(29-12-2013, 08:35 PM)Tmrguclu demiş ki: Deneme atışı yaptım. Bir sorun olmadı. Silah tamircisi arkadaşımlada inceledik krom kapmala dışında kabzede kırık var buda benim için önemli değil yaptırılır. Birtek aklıma takılan kaplamanın nasıl yapıldığı. Eğer soylendiği gibi iyi bir usta yaptıysa alınır diye duşunuyorum.

Haziran ayında kalp krizi neticesi vefat eden Çarşı ve Mahalle Bekçisi arkadaşımıza ait olup mirasçılarına intikal eden bir Ruger P85 1.750 TL fiyatla satılıktır. Silah bir iki boya atması haricinde orijinal hali ile duruyor. Yıllık görev atışları haricinde kullanılmamıştır.

Alıntı

Arkadaşlar ben bu konuda kararımı verdim. Tabancayı alıp 5 yıl kullanacgım. Satan abimize söz verdim donemem sözümden. 5 yıl sonunda satıp uzerinede biraz sermaye ekleyerek sizlerin yardımıyla daha iyi bir tabanca alırım.

Alıntı

(30-12-2013, 08:03 PM)Tmrguclu demiş ki: Arkadaşlar ben bu konuda kararımı verdim. Tabancayı alıp 5 yıl kullanacgım. Satan abimize söz verdim donemem sözümden. 5 yıl sonunda satıp uzerinede biraz sermaye ekleyerek sizlerin yardımıyla daha iyi bir tabanca alırım.

Umarım ağabeyiniz de sizin kadar dürüst davranıyordur bu alışverişte.
Kazasız belasız kullanılsın, hayırlı olsun.
Saygılarımla

Alıntı

Burada samimiyetle bilgi ve görüşlerini paylaşan insanların zaman ve emekleri, sizin ağabeyinize verdiğiniz sözden daha değersiz değildir....

Alıntı

Sayın Tmrguclu, bu kadar kötü bir alışveriş uzundur görmemiştim. Musluktan bozma tabancanızı kazasız belasız kullanmanızı umarım.

Alıntı

(30-12-2013, 03:13 PM)baris demiş ki: Musluk gibi kaplanmış bu silahı hediye etseler almazdım, o kadar net yazıyorum...

Ama her kişinin gönlinde başka bir aslan yatar, belki de Sn. üyemiz carıl carıl parlayan silahlardan hoşlanıyordur...

Yaldır yaldır olacak sayın baris, yaldır yaldır!

Bu kadar kötü bir krom kaplamaya sahip bir musluğu inşaatta kullansalar, herhalde dairenin fiyatı yarı yarıya düşürürdü.

Alıntı

(30-12-2013, 08:03 PM)Tmrguclu demiş ki: Arkadaşlar ben bu konuda kararımı verdim. Tabancayı alıp 5 yıl kullanacgım. Satan abimize söz verdim donemem sözümden. 5 yıl sonunda satıp uzerinede biraz sermaye ekleyerek sizlerin yardımıyla daha iyi bir tabanca alırım.

Değerli forum üyelerinden tavsiye istiyorsunuz ve onca yazılan mesajlara rağmen ''ben kararımı verdim tabancayı alacağım'' diyorsunuz Sad .Verilen tavsiyeleri dinlemeyecekseniz niye tavsiye istiyorsunuz?İnsanların vaktini niye boşa harcıyorsunuz?Söylenenleri niye kaale almıyorsunuz?..Bundan sonra bizim yardımımzla değil kendi bildiğiniz gibi burnunuzun dikine giderek istediğiniz tabancayı alırsınız Angry.İnsanların vaktini ve emeğini boşa harcamayınız .

Selametle.

Alıntı

Umarım 5 yıl sonra üzerine biraz sermaye ekleyerek daha iyi bir tabanca bulursunuz.

Zira ya daha iyi , ya bir tabanca, yada biraz kısmından fedakarlık yapmanız gerekecek.

Hibe etmek de seçenekler arasında.

Saygılar.

Alıntı

Sayın tmrguclu, üstatların ve forumdaki tecrübe sahibi arkadaşların uyarılarını dikkate almanızı tavsiye ederim.Umarım hata yaparak bir fiyasko ile karşı karşıya kalmazsınız.

Alıntı

Tabancanın yaldır yaldır olması veya musluga benzemesi benim umrumda degil. Tabanca çalışıyormu arkadaş? Çalışıyor. Benim istedigimde sorunduz calışacakmı? Çalışacak. Kaplama olsa ne olur orjınal. Ben sonzuza kadar yaşamıyacagımki. Bugun varım yarın yok. Sayın lupus ben forumunuza iki gunluk uye olmak için gelmedim. Arkadaslarımızı bu sekılde oyalamıs olmanın uzuntusunu bende yasıyorum. Fakat bunu yorumunuzda ifade etmeye neden gerksinim duydugunuzu anlayamadım?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi