Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DELİKLİ NAMLULAR
Emeğinize sağlık hocam.
-Delikli namlu mu?
-Yok yok.
2016 yılında Mke Ankara'ya Glock 19 gen4 silahımı teslim almaya gittiğimde, önümdeki sırada olan bir müteahhit beyefendi ile sohbetimiz olmuştu.
Beyefendiye "mutlaka ama mutlaka delikli glock 19 c" almalarını tembihlemişler.
Aramızda gecen kısa fikir alışverişinden sonra kendilerine; daha önceden Zigana Sport maceralarımı anlattıktan sonra adamcağız oracıkta vazgeçmişti.
Oda benim gibi Glock 19 gen4'ünü alıp yanıma gelmiş "fikirlerin için çok teşekkür ederim" demişti. Sağolsun.
Bazen, insanları bilmedikleri konularda aydınlatmak çok güzel bir hal alabiliyor.
Bu forum herzaman bana bunu aşıladı..

Belki görsellik, belki çıkan alevler çoğu kişiyi mest etsede, bu bizim toplumumuzda bir hayli yaygın. Kullanış, bakım ve temizlik gibi konularda Zigana deneyimim sonrasında müthiş soğumuştum..
Kullanan bilir.
Sağlıklı ve güzel günler dilerim.
Saygılar.

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Bariss, efe1753, byfortius, Murat Y, Sabri, harun, alpago, waltherslv, tirendaz, defender45acp, Shepherd
Sayın Forum Üyeleri,
Peki buna ne dersiniz? Namlunun dişli ve uzun olmasına gerek kalmadan icra yayına takılan ve sabitlenen bir kompansator.
Acaba faydası ne kadar olabilir?
https://www.strikeindustries.com/si-mdcomp.html

Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
harun, Alpayd
(13-10-2021, 12:03 PM)glock19c demiş ki: Sayın Forum Üyeleri,
Peki buna ne dersiniz? Namlunun dişli ve uzun olmasına gerek kalmadan icra yayına takılan ve sabitlenen bir kompansator.

Saygılar

Sn. glock19c  irca yayına montajından sonra malum parça ve namlu arasında gaz kaçağı olmayacaksa, malum parça üzerindeki delikler hesaplanmış ve verimli kullanıma uygun şekilde açılmışsa akabinde  saha testleri bitirilip satışa sunulmuş ise namludaki delikten ziyade böyle bir parçayı tercih ederdim.

Alıntı

(14-10-2021, 10:54 AM)Alpayd demiş ki:
(13-10-2021, 12:03 PM)glock19c demiş ki: Sayın Forum Üyeleri,

Saygılar

Sn. glock19c  irca yayına montajından sonra malum parça ve namlu arasında gaz kaçağı olmayacaksa, malum parça üzerindeki delikler hesaplanmış ve verimli kullanıma uygun şekilde açılmışsa akabinde  saha testleri bitirilip satışa sunulmuş ise namludaki delikten ziyade böyle bir parçayı tercih ederdim.
Sayın Alpayd,
Namlu ile aparat arasından gaz kaçağı olduğuna eminim. Kızak geriye geldiğinde bildiğiniz gibi namlular hareketli ve uç kısımları yukarı kalkıyor. Bu sebeple yeterince sıkışıkta arayı kapatamıyacaklardır. Ancak bunun miktarı ve etkisi hesaplanmıştır diye düşünüyorum. Denemek gerekSmile
Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Alpayd, byfortius

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi