Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3K Kaptırmatörler,Kapılmayalım,Kaptırtmayalım
(03-09-2017, 03:26 PM)tabularasa demiş ki: O ne güzel arkadaşmış öyle sayın ducak.

Saygılar.

Sn tabularasa;

Eminim her silahsever hayatında en az bir kere böyle "güzel" arkadaşlarla karşılaşacaktır.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tabularasa, Ruhsuz
(04-09-2017, 11:01 PM)ducak demiş ki: Sn tabularasa;

Eminim her silahsever hayatında en az bir kere böyle "güzel" arkadaşlarla karşılaşacaktır.

Saygılarımla.

Sayın ducak;

Sanırım bu gibi tipler hepimizin etrafında var. Zira yakın zamanda çok saygı duyduğum bir büyüğüm 95 yapımı, boyalı ve en az 15000 atım görmüş bir CZ 75'i bana satmak cüretini göstermeye kalktı. Selamı sabahı kestim, mutluyum.

Saygı bizden efendim.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ducak, wubıh, Ruhsuz
Son ambargo haberlerinden sonra ülkemizde kaptırmatörlük altın çağını yaşamaya başladı.Kaptırmatörlüğün pençesinden kurtarılan glock markası 2. el piyasasında birkaç yıl öncesine kadar 4-5 bin tl gibi rakamlara bulunabilirken şu anda 15-16 binleri görmeyi başlamış tekrardan.Açıklamalara ''ambargo var yeni glock gelmeyecek ona göre haa'' yazmayı ihmal etmemişler.
Sayın Lupus'un dediği gibi tabancalar için yivsiz tüfek ithalatı benzeri bir reform şart.Aksi takdirde bu durumun düzeleceği yok.

Alıntı

Şimdi baktım. 500 dolarlık naylona 5500 dolar fiyat yazmışlar. Rüyamda bile naylon bir tabancanın fiyatının 5500 dolar olacağını söyleseler inanmazdım. Hele ki bir Sig in 14000 dolar fiyat çekileceğini.... imkanı yok

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi
Hayallerin rüyaların vergilerin harçların fiyatların sınırsız olduğu Harikalar Diyarı' nda yaşıyoruz sn.Ruhsuz... Smile

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
zarif_, pasa_7676, Tongel, tirendaz, alpi, lenduha, Ruhsuz, baykaralper, blueokkes, tugrul, tekoglu
Sanırım, çaya seker niyetine hap kırıyor bunlar. Kelime oyunları ise cabası, "rüyaların yapıldığı maddeden yapılma silah" misali.

Saygılarımla.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tirendaz, alpi, Ruhsuz, BSS, ismicey
Bu kadar internet var ovar bu var. Ama millet genede deli fiyatlara çakıyor. Birde internet olmasa 50.000 isterler herhalde.

2 ay kadar önce bir 5906 muhabbeti oldu. Bende cahile yattım. Bir anlatıyor ki bofors 40mm uçaksavar topu yanında kuş sapanı kalır. Uzay tabancasıymış ne demekse artık. Silahı sallıyor bak gram ses gelmiyor dedi . Hayır birde silahtan anlasa şapka çıkaracağım. Fişeğin modelini bilmiyor daha. Bu 9mm barabillo fişekli diyor.

Bende alır gibi yaptım. Bir heveslendirdimki . Çok eğlenceli oluyor tavsiye ederim.

Saygılar.

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
Karagoz, alpago, Ruhsuz, PersonalDefence, lupus, defender45acp, ismicey, Ahmet Efe, Tonyukuk ÖTUKEN, pasa_7676
Şu son gelişmelerle kaptırmatörlere gün doğdu. Büyük ihtimal MKE ithal silah pek gelmez, gelse de model ve markalar iyice kısıtlı olur.
1990 öncesine dönmez İşallah, Aklıma sayın Yivliçi'in Sauer 200 videosundaki " 1990 öncesin de bu (sauer 200) Tüfeği iki daire parasına alamazdınız, ben acıbahdem de bir daire satıp bir Colt tabanca alan insanlar biliyorum..." dediği kelime geldi.

Saygılar.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
ckenarli, asuspc, ismicey, Tonyukuk ÖTUKEN
Beyefendi MKEK kurumundan 5 bin küsür dolara aldığı COLT 1911  marka tabancayı 15 000 dolar demiş özel seriymiş.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): gunner.1, 3 Ziyaretçi