Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3K Kaptırmatörler,Kapılmayalım,Kaptırtmayalım
Hayırlı uçuşlar...

Düzenleme: Bu mesaj ruhsatsız silahlarla ilgili mesaj atan bir üyeye ithafen yazılmıştı. Mesajlar silinmiş kendisi de uçuruldu sanırım...  

Saygılarımla.

Alıntı

"MEMURDAN HİÇ KULLANILMAMIŞ STOUGER 8000 FT
TERTEMİZ HİÇ KULLANILMAMIŞTIR BU SİLAH BARETTANIN YERLİ ÜRETİMİ OLUP AYNI KALİTE VE GÜZELLİĞE SAHİPTİR ETRAFTAN NE KADAR KALİTELİ BİR SİLAH OLDUGUNU HATTA YOUTUBE TAN BİLE GÖREBİLİRSİNİZ.
Fiyat : 4.000-TL."

Ben mi yanlış hatırlıyorum, bu silahın sıfır fiyatı 2.995-TL. değil miydi?

Saygılar...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, defender45acp, zeusks
(18-05-2017, 03:43 PM)drsilahsever demiş ki: Nasipse hs 9 subcompact alacağım. Yalnız ikileme düştüm, yardımlarınıza ihtiyacım var. 10 gün sonra mke'den 1500 dolara mı alsam yoksa ilan açıklaması şöyle olan aynı silahı mi alsam?
İlan fiyati 12.500 TL.
  "Silah makine kimyadan , 2 ay önce alınmıştır. 2 adet 13+1 2 adet 16+1 ve ara ek aparatı 1 adet kydex iç taşıma kılıfı mevcuttur Kutu içinde sıfırdır.."

Üstadım Kydex kılıf varmış bence düşünmeden ilandaki silahı al

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
drsilahsever
Sn forum üyelerim doğru başlık altınamı yazdım tam bilmiyorum. IKendime iyi bir hizmet tabancası almak için elimde bulunan severek aldıgım evde saklamakta zorlandığım silahlarımı satıcam kaptırmatör olmamak için silahlarıma ne kadar fiyat istemeliyim? Walther p38 (kondisyonu çok iyi)/smitwesson 357 2.5 inç/ smitwesson 38sp/ colt official match lr22 fiyat aralığı hakkında yorum yapabilirmisiniz?

Alıntı

Remington Auto5 yaparsa 18.000 TL olması normaldir.
http://www. Satilik tufek/ilandetay.asp?id=3967#

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi