Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3K Kaptırmatörler,Kapılmayalım,Kaptırtmayalım
(24-10-2017, 12:19 AM)Karagoz demiş ki: Adı C96 olan silahın 1876 yılında yapılmasına mı yanayım, 1km menziline mi yanayım yoksa güzelim silahın geldiği hale mi yanayım bilemedim.
Yinede bu tür ilanlar için uygun bir fiyat yazmış sağ olsun.

[Resim: Ads_z.jpg]

upload image

Saygılar.
Roket zannetmiş şahıs zannedersem Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Aldomoro Dogan Tanka
Olay kaptırmatör olayı değil ama oldukça canım sıkıldı.Artık dolandırıcılar resmen alenen ve vicdansızca internet sitesi kurmuşlar.Örümcek ağı hazır yem hazır ağa düşecek ruhsatsıza aç,doymak bilmeden dolandırılmaya hasret iki beyin lobu yerine tek loplu şahısları bekliyor ellerini ovuştura ovuştura..Facebook ve diğer sosyal medya mecralarında fink atıp insanların canını yakıyor parasını güle katıla alıyorlar.
İvedi olarak BİMER ve benzeri yerlere şikayet edilmeliler. internet adreslerini buraya yazmak istemiyorum ama dur diyen çıkar belki diye noktalayarak yazıyorum.Moderatörlerimiz dilerse tamamen kaldırabilirler. Bildiğiniz grafiker tutup internet sitesi tasarımı yaptırmışlar. siteleri ve.ve.ve.taurus...silah...kom aradaki noktaları silin.

Saygılar.

Alıntı

Tabanca resimlerde Colt Python görünse de, kendini Smith Wesson hissediyor

[Resim: Ekran_Al_nt_s.png]

Alıntı

(04-11-2017, 01:44 AM)emre76 demiş ki: Tabanca resimlerde Colt Python görünse de, kendini Smith Wesson hissediyor

[Resim: Ekran_Al_nt_s.png]

İlan başlığında Smith Wesson yazmasının sebebi, potansiyel S&W alıcılarının arama sonuçlarının arasına bu anahtar kelimeler vasıtası ile söz konusu ilanı sıkıştırmaktır diye tahmin ediyorum. Müzik aleti ilanlarında sıkça görülen bir durum.

Tabi ben fazla iyi niyetli düşünüyor da olabilirim.

Alıntı

Ayrıca silah az kullanılmış diye yalan da söylüyor çünkü silah boyanmış..

Alıntı

İlk ilana verdiğinde silah için 7500 tl yazmıştı.Arayan çok oldu ki fiyatı yukarı çekmiş...

Alıntı

Exclamation 
Internet sitesindeki bu ilana şimdi baktım fotoğraflar değişmiş aynı tabanca değil neden acaba?
[Resim: 969402_375x500.jpg]
[Resim: Screenshot_2017_11_04_18_37_44.png]

Alıntı

Silahı alan kişiye dört kavanoz bal ve 3310 hediye Smile

Silaha bu kadar yabancılaşmış vatandaşa kıytırık bir tabancayı bulunmaz nimet diye sunuyorlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi