Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3K Kaptırmatörler,Kapılmayalım,Kaptırtmayalım
Aşağıdaki ilanda silahın fiyatı bir tarafa,görmek dokunmak bile ücretli.Böyle silahınız olsa satmaya dahi gerek kalmaz ayda en kötü ihtimal ile 10 kişi merak edip bakmak istese yılda 12.000 tl gelir elde edilmiş olur Smile

Eğer ki silah sahibi hizmet bedeli olarak fatura düzenler ise,ayrıca hizmet bedeli faturası alır KDV'sini kullanabilirsiniz Smile o da görmek isteyenler için ayrıca bir avantaj sağlar Smile

Son olarak bu silahı almak isterseniz kaynak gözlüğü tarzında bir şeye sahip olmanız gerecek,gece atışlarında gözünüzü almasın diye Smile
FİYAT 10.000 EURO

ilan Ayrıntıları ve iletişim:

Dünyada alabileceğiniz en güçlü modern tabanca!

ABD üretimi. 3 Şarjör , 650 USD değerinde lazer ve fener aparatı ile. 4 kutu (200 adet) .50 kalibre mermi Hollow point ve FMJ ne isterseniz getiririz

.50 kalibre seti, tetik , gez-arpacık yükseltme modifikasyonu, hızlı nişan ve yüksek isabet için müsabaka hassasiyetinde yapıldı.

Daha fazlasını yazmaya gerek yok araştırın.

Lütfen sadece ciddi alıcılar yazsın, ilanımızı kaldırmak zorunda kalmayalım.

Bu silahı görüp korkmayacak saldırgan yoktur.
Dosta güven verir, düşmana dehşet saçar.

.50 kalibrenin üretilmiş diğer tüm mermilere balistik üstünlüğü ezici şekilde farklıdır.

Kompensatöründen yayılan alev gece karanlığında 2 metreye kadar uzanabilir.

Alacak kişiye , özellikleri ile Türkiye'de TEK olacağı garantisi veriyoruz.

Silah sadece Ankara'da görülebilir.

Gayrıciddi kişileri ayıklamak için silahı inceleme ücreti 100TL alınacaktır.

[Resim: Kglnq0.jpg]

[Resim: ep4jWn.jpg]

[Resim: xElbPv.jpg]

Alıntı

.45 Winchester Magnum nasıl tedarik edilecekmiş? Zira anladığım kadarı ile LAR Grizzly Win Mag Mark I söz konusu, .50 kullanan Mark V
Big Grin
http://en.wikipedia.org/wiki/LAR_Grizzly_Win_Mag

Ah, yedek parçasının çok zor bulunması konusu da gerçekmiş Smile
http://www.practicalmachinist.com/vb/gun...or-276488/

Bu da hemen almak isterseniz Smile
http://www.gunbroker.com/Auction/ViewIte...=383581136

Ama "ne cevherler varmış memlekette" dedirttiniz bana, aşkolsun sayın voguefalcon Smile
Saygılarımla

Alıntı

Kompensatöründen yayılan alev gece karanlığında 2 metreye kadar uzanabilir. Big GrinBig Grin

Bir silahı almak için, hiç bu açıdan düşünmemiştim.

Saygılarımla

Alıntı

Bu silahı satan arkadaşa sormak lazım kompensatöründen yayılan alevi kamp ateşi ve mangal yakmak içinde kullanabilirmiyiz acaba diye ne dersiniz sayın forum üyeleri ? Smile

Alıntı

''Bu silahı görüpte korkmayacak saldırgan yoktur'' özelliği çok ilgimi çekti, ancak bu arkadaşların yurdumuzun köylülerinin uzaylılara taş attığından haberi yok sanırım Smile

Alıntı

(09-01-2014, 01:27 PM)aquila54 demiş ki: ''Bu silahı görüpte korkmayacak saldırgan yoktur'' özelliği çok ilgimi çekti, ancak bu arkadaşların yurdumuzun köylülerinin uzaylılara taş attığından haberi yok sanırım Smile

Bu cümle bana tescilliydi. Bir de balkon yıkan tabanca lafımı kapmış Kemeraltı esnafından birileri Big Grin
Ben de kullanım başına 1 TL telif ücreti istersem seneye bir kere daha Glocklarım sanırım.

Alıntı

(11-12-2013, 08:41 PM)voguefalcon demiş ki: MAUSER
25.000 TL
7.65 mm 14+1 tutukluk mermi dikmesi yapmaz
Pazarlik yapabiliriz.Alacak kisiye simdiden hayirli olsun

Heralde 14+1 olduğu için bu kadar istemişler veya Mauser özel olarak üretmiş Smile

[Resim: vf1kd.jpg]

Sn. voguefalcon, doğrudur efendim bu silah 14+1 kapasitelidir. Aynı silahtan bende de var, iki şarjöre 7 şer den 14 bir adet de namluya... oldu isze 14+1. Smile Selamlar, saygılar...

Alıntı

Ağlamak istiyorum Dodgy

Ürün Grubu : SİLAH
Ürün Adı : TUĞRALI POLİS ANTİKA
Fiyatı :28,000 TL
Markası :BROWNING
Tipi :TUĞRALI POLİS BALIK TABİR
Çapı :9MM
Şarjör Kapasitesi :7
Ürün Açıklaması :
Bu Silahın Asırlardır Taşıyan Ördüğünü Diktiğini Şişirdiğini Gören Bilen Yoktur. Bunu Çıkaran Belçika Hükümeti Parça Kırıp Parça Satamadığından Dolayı Bunun Fabrikasını İptal Etmiştir Ve 14 Lü İcat Etmiştir

[Resim: KPpy59.jpg]

Alıntı

Bazen bu ilanları bizim forumdan birileri şaka niyetine veriyor diye düşünüyorum. Smile

mobil

Alıntı

Şaka felan değil,adamlara kapora gönderseniz yok demezler emin olun Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi