Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3K Kaptırmatörler,Kapılmayalım,Kaptırtmayalım
Alman Gestapo subayları adına yapılmış özel 22 kalibre silah. (1930?lar da kullanıldığı öngörülüyor.)

Not: Gestapo subayları bu silahı çizmelerinin içerisinde saklıyorlarmış. Esir alınmaları durumunda kendilerini yok etmek için verilmiş bir silahtır. Türkiye?de bu silahtan 1 tane daha olduğunu düşünmüyorum.

Çizmenin içerisinde iken acil bir durumda,kendilerini imha etmeleri zor oluyordur.Silahın boyutu küçükmüş şapka içerisinde taşınabilse daha rahat ulaşım sağlanabilirmiş,ama çizmede taşıma talimatını da kesin Adolf Hitler vermiştir Smile

[Resim: vhmp7.jpg]

Alıntı

Bu arkadaşlar bu ilanları sanırım aşağıdaki şarkıyı dinlerken yazıyorlar...

Alıntı

Sn; lupus bir kaç tanesini aradım ( yanlışlıkla bir kaç sıfır fazla yazmışlardır umudu ile ) ama nafile senaryo aynı ve kafalar güzel Smile

Alıntı

Rohm RG10. Dunyanin en kotu silahlarindan biri sayiliyor.

Alıntı

[Resim: vm26c.jpg]

[Resim: vm26y.jpg]

ARAZİDE TÜFEK , ŞEHİRDE TABANCA OLARAK TASARLANMIŞ 1200 M MESAFELİ DÜNYANIN TABANCA CİNSİ SAYILI GÜÇLÜ SİLAHLARINDANDIR.SONRADAN ÜRETİLEN HAFİF P-38 DEN FARKLIDIR.

FİYAT 9.750 TL

Bu P 38 Arazide tüfek,şehirde tabanca uzayda nasıl olurdu acaba,galiba ışın tabancası olurdu Smile

Alıntı

Bu krom güzeli silahtan anlayan bir insan için hiçbir şey hele hele koleksiyonuna eklemek için Walther P38 arayan bir insan içinse beş para etmez.
Sadece silahtan anlamayan birisinin gelip kendisini almasını bekliyor.

Saygılar.

Alıntı

Üstteki P38'in kaplaması yine iyi. Nette öyle ilanlar var ki tabancayı boya kazanına daldırıp, çıkarmışlar resmen. Hele arka sayfadaki c96...

Alıntı

Her şey bir yana 1200 metre menzilli tabanca nedir Smile . Üstüne red dot ya da dürbün eklenip bir kilometreden suikast falan yaparlar artık. Ya da ona da gerek yok. Böyle uzun menzilli tabanca yapan firma nişangahını da ona göre yapmıştır zaten Big Grin . Şehir sınırları içine girince ise menzil kendiliğinde düşüp tabanca özelliğine bürünüyor Big Grin

Alıntı

Sn voguefalcon sadece ilanlarda değil muhtelif satış yapan (genelde de emekli emniyet mensupları) öyle bir kaptırmatörlük yapıyorlar ki şehrimde arada bir dolaşıp ellerindekileri görmeye gidiyorum fiyatlar sıfırlarından pahalı ve birkaç kez alımlarına şahit oldum neredeyse sudan ucuza alıyorlar en az Türk yapımı silahlardan kazanıyorlar 500- 750 tl gibi; ithallerde bu rakamlar devede kulak kalıyor en az 750$ -1000$ belki bizim memlekete özeldir diyeceğim ama zannetmiyorum. .. yani sonuna kadar haklısınız az emek çok para kazıklanan vatandaş oluyor
Saygılar.

Alıntı

Ne mübarek tabancaymış hakikaten .. Arazide tüfek , şehirde tabanca , su altında zıpkın , havada uçaksavar, , savaşta roketatar , uzaylı istilasında fazer niyetine kullanın.

Hatta şöyle bir tactical aparat kullanırsanız tabanca aynı zamanda yivli tüfek haline gelsin.. Hemde 1200 metre menzil.

İş bilir bir makine mühendisi bulunursa mekanizma ile oynayarak aynı zamanda uziye bile dönüşebilir. Bu fiyata bu kadar mübarek tabanca bedava bile sayılır.

[Resim: c6yz.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi