Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3K Kaptırmatörler,Kapılmayalım,Kaptırtmayalım
Rolleyes 
Değerli forum üyeleri;

Sizlerinde bildiği gibi ülkemizde sayıları oldukça fazla kaptırmatör var.Bu tür insanlar kısa yoldan para kazanmak ve emeksiz yemek peşindeler,bir çoğu Mkek'da pusuya yatmış veya saf insanları kandırarak silahı ederinden 3.4 katı düşük meblağlara kapatarak,aynı oranda veya daha fazlasıyla birilerini kazıklamak derdindedirler.

Başka bir mevzu ise eski ve antika değeri taşıyan silah sahiplerinin,kulaktan dolma bilgiler ile,sahip oldukları silahlara uçuk rakamlar istemeleri.Nazi tabancası yok nazi subayları için üretildi,yok gizli servis elemanları için yüz adet üretildi gibi saçma sapan ve alakası olmayan yalanlara inanarak satmak isteyip satmadıkları silah sahipleride mevcut.

Takdir edersiniz ki,bizler bu işe gönül vermiş kişiler olarak,bir çoğumuz gerek yeni silahlarda (Mkek satılan) gerekse eski antika değeri taşıyan silahlarda,hakkımızın gasp edildiğini düşünüyorum.

Şu da bir gerçektir her insanda de akıl var kapılmasınlar,ticaret bu olur denilebilir !!! ancak,her şeyin ederi ve değeri vardır satana haram alana yazıktır..........benim önerim bu tür kaptırmatörleri rahatsız etmek ve kazıklamaya çalışacakları insanları uyarmak olduğunu düşünüyorum.

Her gün silah ilan sitelerinin bir çoğunu incelemekteyim,sizde bilirsiniz o kadar çok abartılı rakamlar isteniyor ki yuhhh denilecek ilanları görme sayınız oldukça fazladır.

Kendi yaşadığım şehirde 1.500 tl alınan bir yarı otomatik tabanca Ankara'da üçüncü bir şahısa 5.200 tl satıldı.

Sn; ilksurfer'e bu konuyu açtığımda link ve iletişim bilgileri verilmeden bu tür silahları sadece resim ve istenilen fiyatı belirtmemizin uygun olacağının onayını aldım.

İlk silahımız Glock 26 Gen 4
İstenilen fiyat 8.500 tl
Mkek fiyatı 5.600 tl
ruhsat parası verilmediyse değme keyfine misali

[Resim: vdg6v.jpg]

JERİCHO 941 ÇOK TEMİZ
8.500 TL

[Resim: vdggx.jpg]

LUGER P 08
8.000 USD KABZE KAPAKLARI ORJİNAL
SANIRIM BU YÜZDEN BU FİYAT İSTENİYOR

[Resim: vdgkp.jpg]

EL DEĞMEMİŞ MAUSER C 96
FULL İŞLEMELİ
6.500 USD

[Resim: vdgn2.jpg]

Alıntı

Ben ellenmemiş Mauser C 96' ya bittim...

Demek ki Mauser daha o yıllarda özel silahlarına krom kaplama yapıyormuş...Smile

Alıntı

Kaptır kaptır satıyorlar, arz ve talep yüksek bilinçli müşteri piyasada yok olanlar da bu forumdalar.

Alıntı

FN 1903
TUTUKLUK YAPMASINI BİLMEYEN,ÇAMURUN İÇERİSİNDEN SOĞUK ÇIKMASINA RAĞMEN ATEŞ EDEBİLEN BİR SİLAH.ASLINDA PAHA BİÇİLMEZ BİR SİLAHTIR AMA BANA PARA LAZIM OLDUĞU İÇİN SATIYORUM

14.000 EURO = 40.000 TL

[Resim: vdtt7.jpg]

Yine bir FN 1903 ANCAK BU BİRAZ DAHA HESAPLI
SANIRIM BU ÇAMUR İÇERİSİNDE TUTUKLUK YAPIYOR Smile
16.000 USD = 32.000 TL

[Resim: vdu34.jpg]

Alıntı

Son zamanların klişe laflarından olacak ama, bu arkadaşlar ne içiyor veya çekiyorsa, aynısından ben de istiyorum...

Alıntı

Her gizli horozsuz silah tutukluk yapmıyorsa insanlar neden ısrarla horozlu alır ki? Smile

Saygılarımla...

Alıntı

MAUSER
25.000 TL
7.65 mm 14+1 tutukluk mermi dikmesi yapmaz
Pazarlik yapabiliriz.Alacak kisiye simdiden hayirli olsun

Heralde 14+1 olduğu için bu kadar istemişler veya Mauser özel olarak üretmiş Smile

[Resim: vf1kd.jpg]

Alıntı

1.500 USD
Webley Scott
7.65 mm
Kullanılmış
Orijinal Boya (Meneviş)
Plastik Kabza(Orijinal)
Ruhsat Sahibinden
1905 model antika bir silah

Sadece bu kadar
İşte asıl antika budur Smile

[Resim: vf20j.jpg]

Alıntı

(11-12-2013, 07:14 PM)lupus demiş ki: Son zamanların klişe laflarından olacak ama, bu arkadaşlar ne içiyor veya çekiyorsa, aynısından ben de istiyorum...

Millet birde piyasada para yok, insanlar aç diyor. Bu kadar az parayla bu kadar sarhoş olunabiliyorsa, para çoğalınca ayık gezmeyecekler demek ki !...Big Grin

Alıntı

(11-12-2013, 07:14 PM)lupus demiş ki: Son zamanların klişe laflarından olacak ama, bu arkadaşlar ne içiyor veya çekiyorsa, aynısından ben de istiyorum...

Boş verin Sn.lupus az karda çok bereket vardır..Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi