Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ 75 sürgüsünü dilimleyen avukat!...
Eski seri no fabrika tarafından üretilirken basılmıştır diye tahmin ediyorum. Altı ayrı üstü ayrı olmaz.

Yerli üretimde, forumdaki bir polisimizin (yanılmıyorsam Sn. policeofficer) Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega silahının kapağında kırım oluşmuştu. Fabrikaya gönderdiği eski kapak garanti kapsamında yenilenmiş, ve eski seri no basılarak verilmişti.

Zigana silahlardaki hangi kanaldan bahsediyorsunuz? Resimle anlatırsanız sevinirim.

Saygılarımla...

Alıntı

Eğer yanlış hatırlamıyorsam Facebook üzerinden yaptığı bir paylaşımda eski seri numarasının basıldığını fakat aynı numaradan 2 tane olamayacağı için seri nosunun yanına ek yapmışlar. ......../1 gibi.

Alıntı

Sayın Cos30, photobuckete fotoğraf yükleyemedim, size tarif etmeye çalışayım :
Zigana T ve K ların ilk çıkan modellerinde (Benimki de ya 2007 ya 2008 imalatı) gez önünden arpacığa kadar giden kapak üstü girinti kanaldan bahsediyorum.
Yeni ortopedik kabzalı modelleri sadece internetten gördüm, bu kanal yok görünüyor ve kapak üstü daha etli çelik sanırım. Bakım yaparken kapaktan namluyu söküp baktığımda kapak üstünde kanal altında çelik et kalınlığı 1.5 mm. gibi görünüyor.
Bu kapak inceliği çok sayıda atışta bana pek güven vermiyor. O kanal olmasa üst kapak daha güçlü olacakmış izlenimi uyandı bende.
Benimki sadece evham mı bilemiyorum, üstadların görüşünü bekliyorum. Saygılar.

Alıntı

Bu gibi bir konunun üç sayfada son bulmuş olması çok enteresan bence.

Alıntı

Gökmen Bey ilerleyen zamanlarda yurtdışından fişek doldurmak için getirdiği envai çeşit gereci 200 mermi sınırlamasını protesto amaçlı doğradığı videolar da çekmiş.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
shelby

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi