Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ 75 sürgüsünü dilimleyen avukat!...
Yurdum insanından ilginç bir eylem sayın ağabeyimiz bıkmış.
Kimsenin başına gelmesin...

Alıntı

Aynı sayfadaki bazı cahilane yorumlara da yapılacak yorum, verilecek cevap yok...

İnsanlarımız bilip bilmeden her konuda yorum yapmaya, bir şeyler yazmaya ve söylemeye ne kadar çok alışmışlar...

Hukukçu olduğunu iddia eden bir kişinin yaptığı yorum ;

Alıntı: Üstadım,bir hukukçu olarak ALLAH Aşkına;ŞAŞKIN DAVACI DERDİNİ MÜBAŞİR'e anlatır.Deyimini çok iyi bilen birisi olarak,yaptığın davranış çok cahilane.NEDEN Mİ :1 -Emniyet müdürlüğü ithalatçı firma değildir 2-sadece tahkikat neticesinde kanun ve yönetmeliklerde belirlenen şartlara haiz olan kişilere ''' (aklen maluller ve zihinsel engelliler !!!!hariç)'''silah ruhsatı tanzim eder. 3-O halde otomobil ruhsatını da trafik tescil bürosundan aldınız diye aracınızın arızasını veya hatalı parçalarını emniyete trafik şubesine müracaat ederek yedek parçasını yurt dışından temin edebiliriz demektir.SAYIN ÜSTAD ÜLKEDE SİZİN BİZZAT İLGİLENMENİZ GEREKEN KONULAR VARKEN TRİBÜNLER OYNAMAYIN SELAMLAR....

Herhangi bir forum üyemiz konuya bu kişiden çok daha fazla vakıftır...

Saygılar.

Alıntı

İnsanoğlu başına bir iş gelmeden , dışarıdan olayları sinema solunda elinde mısır yer gibi seyreder , başına aynı hal geldiğinde eşşekden düşüp birde çifte yiyince aklı başına gelir..

Saygılar..

Alıntı

(10-12-2013, 07:16 PM)lupus demiş ki: Aynı sayfadaki bazı cahilane yorumlara da yapılacak yorum, verilecek cevap yok...

Tutar dalı yok.. Zorunlu eğitim yüksek lisans olmalı belkide..

Alıntı

Konu tanıdık geldi Smile

İşin özünde lisans eğitimiyle pek alakası yok aslında.. Her şey ama her şey ailede başlıyor..

Alıntı

Allah bu zat-ı muhteremin eline düşürmesin. Boşanma davası diye gittiğinizde tüketici mahkemesine dilekçe verir. İyi ki hukukçuymuşsun mevzuattan haberin yok derler adama.

Alıntı

(10-12-2013, 09:39 PM)alparslan16 demiş ki: Konu tanıdık geldi Smile

İşin özünde lisans eğitimiyle pek alakası yok aslında.. Her şey ama her şey ailede başlıyor..
Biraz daha açmak gerekirse; yoruma sıra geldimi, bilgisiz bir şekilde mangalda kül bırakmama huyumuzdan anca güzel bir eğitim ile vazgeçebiliriz diye düşünüyorum. Aile de bir şey olmayınca(genel anlamda) çocuk neyle başlasın? O zaman bir kuşak ilerisine yatırım yapılır her halde.. Konuya çok daha teknik yaklaşabilecek forumdaşların göz zevkini fazla bozmadan çekili vereyimSmile Eğitim şart..
Saygılarımla..

Alıntı

(10-12-2013, 07:44 PM)ihtiyar demiş ki: ... Zorunlu eğitim yüksek lisans olmalı belkide..

[Resim: Fuz%C3%BBl%C3%AE.jpg]
"Mey biter saki kalır.
Her renk solar haki kalır.
İlim insanın cehlini alsa da,
Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır.
"
Mehmed Bin Süleyman, (Fuzûlî)

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sencerstm
İnanılmaz!...Ne güzel atış videolarını izliyordum bu abimizin...Yazık olmuş...

Eğer CZ alırsam hayatta gez ve arpacık takımını değiştirmem, korktum doğrusu...

Hadi bu abimiz avukat hakkını alır belki, eğer böyle bir şey bir başka birisinin başına gelse hakkını alamaz....
Ama Avrupa' da, hele ABD' de olsa hemen bir kapak takımı temin edilebilir...

Daha çok yol kat etmemiz gerek... Sad

Saygılarımla ,

Alıntı

Hak vermiyorda değilim adama.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi