Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B Rh + Kan İhtiyacı
Trombosit verebilecek kişiler,
Çapa kan merkezi yada
Kartal E-5 üzerinde bulunan Kızılay kan merkezine (Yeni adliye binası yanı) gitmeleri gerekmektedir.

Teşekkürler.

Alıntı

(09-12-2013, 07:51 PM)CG357 demiş ki: Sayın tirendaz,
Kanı ne yazıkki taze istiyorlar.
Trombosit alımında sizin kanınızı alıp, içindeki plazmayı alıp tekrar size veriyorlarmış. (tam teknik terimleri bende bilmiyorum.)
Bu işlem kan vermekten uzun sürüyor. Yaklaşık 1.5 saat.
İlginize çok teşekkür ederim.

Sayın CG357;
Öncelikle dostunuza acil şifalar diliyorum. Ben yaklaşık 1 sene önce lösemi ile tanıştım. Devlet ve üniversite hastanelerindeki yer sıkıntısını çok iyi biliyorum (koskoca Çapa İstanbul Tıp Fakültesinde sadece 19 yatak)... Taze kan çok ama çok önemli. Ağır ve masraflı bir tedavi ancak gelişen tedavi yöntemleri oldukça başarılı... Hastalığım nedeni ile kan vermem mümkün değil ama "ağaçtan düşmüş" !! biri olarak ancak yaşadıklarımı paylaşabilirim. Hekimlerimize güvenin. Onlar gerekeni en iyi şekilde yapacaklardır... Saygılarımla..

Alıntı

Sağolun Sn. Azaz.
Size de büyük geçmiş olsun.
Sizin sağlık durumunuz şu anda ne aşamadadır acaba?

Alıntı

Teşekkür ederim Sayın CG357. Şu anda iyi sayılırım, biraz halsizliğim var ama kan değerlerim normale yakın seyrediyor. 2-3 ayda bir kemik iliği alınıp değerlendirme yapılıyor. Şimdilik tedavi işe yaramış görünüyor ama ilerde neler olabilir onu Allah bilir...

Alıntı

SN CG357
Kan grubum B Rh+. Adapazarındayım. Öğretmen olduğum için hafta içi ayrılmam bir sorun ancak ihtiyaç olursa hafta sonlarında seve seve gelirim. Allah dostunuza şifa versin.
Sayın azaz size de şifalar dilerim.
Bana 05378758494 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca gayretinizden ötürü sizi tebrik ederim.

Alıntı

Sn. abcnet77
İlginize çok teşekkür ederim.
Aşağıdaki linki doldurup hafta sonları gelebileceğinizi belirtirseniz sevinirim.

OSKAY KONUK

Alıntı

Konu eski ancak mesajım bulunsun kan grubum A RH+ Ankara'dan ihtiyaç vuku bulduğu taktirde özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. Umarım iyileşmiştir hasta.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi