Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP MK3 ATIŞ
Ben ilk aldığımda Sarsılmaz'ımın tetiğini arıyacağımı zannetmiştim Forumdan çoğu arkadaş bilir ama sear'a ufak bir dokunuş ile çok iyi bir tetik sertliği yakaladığımı düşünüyorum. İstanbul'a yolunuz düşerse Sizin hacıyı da bir kucalarız isterseniz sn. Türkmenoğlu ne dersiniz?

Alıntı

Sn.Alpago,

İnsan gerçekten bu silaha aşık oluyor...Ele oturuşu, belde taşınması çok rahat...Ah, o tetik sertliği yok mu, ama yine de sert tetiğe rağmen BHP' lerde vuruşlar fena sayılmaz.

Sn.spir,

Bende de Hacı var efendim, müsait bir zamanda biz de el öptürmek isteriz.

Saygılar

Alıntı

Sn.Spir'in tapancasının sert ve oldukça net bir tetiği var. Alıştıktan sonra 10 metreden 10 dairesinin dışına çıkmak çaba istiyor. Hatta Sn.Kıraç Ata'nın gazı ilen artistik yapayım demiştim de boyumun ölçüsünü bir güzel vermişti Sn.Spir. Tek el ile benim 10 metreden 9'a atabildiğim hedefe kendisi 10'dan yanaşıp...

Sn.Alpago'nun BHP'sinin tetiği ise tek hareketli revolver tetiğinin kısa reset mesafelisi... Acayip bir şey yani... Smile El emeği göz nuru olduğunu belli eder cinsten...

Selamlar.

Alıntı

O zaman Sn Alpago ve Sn Spir'den ilk fırsatta destek isteyeceğim demek ki.

Alıntı

Modifikasyon işini acaba biz beceremez miyiz Sn.turkmenoğlu?

Saygılar

Alıntı

(08-12-2013, 10:45 PM)turkmenoglu demiş ki: O zaman Sn Alpago ve Sn Spir'den ilk fırsatta destek isteyeceğim demek ki.

Memnuniyetle efendim. Yeterki mesaimiz müsade etsin nacizhane elimden geleni yaparım.
Saygılar.

Alıntı

Sn. Alpago zımba takımı ile geldiğinde, ben de hazır, daima hazırım Wink Saygılar.

Alıntı

Sn.Red Kit ;
Şimdilerde Sarsılmaz tetiğini aratmıyor. Görüşelim bir ara. Saygılar.

Alıntı

İnşallah fırsatımız olur diyelim o zaman. Sözü aldık ya gerisi önemli değil. İşin yarısı tamam sayılır. Diğer yarısı gün gelir zamanla olur.

Saygılarımla

Alıntı

Sn.Alpago şarjör emniyetini sökmek için açılı mengene mi lazım,yoksa normal mengene ile yapılabilir mi?
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi