Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BHP MK3 ATIŞ
[Resim: 1488722_616667895045427_412553653_n_zps2e5027d6.jpg]

Alıntı

[Resim: DSC00719_zps0b0013b6.jpg]

Alıntı

Sn. yavuzmete, biraz daha bilgi vermeniz mümkün müdür?

Silahla olan atım sayınız ve tecrübeniz, atışları nasıl yaptığınız, yaptığınız diğer gurupmanlar arasında bu kağıdın yerinin sıralamada neresi olduğu, silahta ve kendinizde gördüğünüz eksikliklerin neler olduğu, 10. merminin nerede olduğu gibi...

Saygılarımla

Alıntı

Sn. zi'b,

Silahım iki yıldır bende, yaklaşık 300 atış atıldı.

Ben acemi bir atıcıyım. Bendeki eksikler saymakla bitmez, ama Hacı Bro' nun tetiğinin sert olması bana göre tek eksiği, bu yüzden kaç kez satmak istedim, ama silahımdan vazgeçemedim.

Üstadların defalarca bahsettikleri BHP tetik modifikasyonlarını tez zamanda bu silahta uygulamak lazım.

Saygılar

Alıntı

Efendim, onuncu mermi kağıtta değil, en üst köşedeki çizik onuncu merminin.

Atış sıralamasında en iyisi benim kağıdımdı, ama bu benden değil daha çok Hacı Bro' dan kaynaklı, çünkü diğer silahlar Sarsılmaz Kılınç, Canik L 120, Canik TP 9 ve Beretta 92 FS Compact' tan müştekildi, ama onların resimlerini çekemedim.

Saygılar

Alıntı

Sn yavuzmete , Bhp iniz çok temiz bir silaha benziyor , bence kesinlikle silahınızdan vazgeçmeyin tetik olayını hallettikten sonra tadına doyum olmaz o silahın..

Saygılar..

Alıntı

Sn. Yavuzmete, sizin de benim gibi Browning markasına düşkünlüğünüz olduğu belli.Silahınızdan vazgeçmek yerine şarjör emniyeti iptali ve horoz yayı sertliği düşürülmesi sonrasında emin olunuz ki BHP 'niz çok keyifli bir hal alacak. Biraz tercih meselesi ama ben İngilizlerin aksine Smile Glock'tan ve Hs'den de vazgeçip BHP ile devam kararı aldım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
yavuzmete
Sn.Lvnt, vazgeçemiyorum zaten...Smile

Sn.cnrabt, o işi kısa zamanda inşa'Allah hallederim.

Saygılar

Alıntı

Sn.yavuzmete,

Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. BHP tetik ağırlığına gelecek olursak ; (Sizinle aynı seri (511MP) tabancalara sahibiz) Şarjör emnniyetini çıkarttıktan sonra genelde pek bir uygulama yapmanıza gerek kalmadan atım adedi yükseldikçe parçalar iyice alışıp tetik zaten yumuşuyor. Genelde sınır 500 diye verilir ama ben BHP nin tadını 1000 atım sonrası almaya başladım. Bunda Snap Cap (Tetik düşürücü) ile yaptığım sayısız kuru tetik çalışmasınıda eklemem lazım. Yani çalışmak ve zaman tetiğe iyi gelecek emin olun.

Başka silah konusuna gelince; Görevde ve günde sakınmadan kullanmak için Glock 19 Gen 4 edindim, bazı günlerde Sarsılmaz Kılıç 2000, MP-5, P-226 kullanıyorum ama akşam eve döndüğümde ilk işim BHP yi yerinden çıkartp sevip okşamak oluyor ve iyi ki büyük sözü dinleyip satmamışım diyorum Smile.
Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
yavuzmete
Sn Alpago,

Hedef atıcılığında tatmin yaşamadığım için ben de bhp mi elden çıkarmayı düşünmüştüm. Ancak hem üstadımızın, hem de bu işten anlayan bir büyüğümüzün tavsiyesine uyarak satmaktan vazgeçtim.

Şimdilik sadece sevip okşuyorum yol belgesi yüzünden. İnşallah ben de tetiğine çabuk ısınırım artık.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi