Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Atış gözlügü ve kulaklık almak istiyorum...
Aşağıda linkini verdiğim Radians marka kulaklık da incelenebilir. Belki ileride satın alırsam test edebilirim.

http://www.guntack.com/diffusor-elektron...-kulakligi

[Resim: df0100f.jpg]

Alıntı

Sayın Burak05,
Siz alın, belki ben sizin için test edebilirim Wink
Saygılarımla

Alıntı

(10-02-2014, 03:47 PM)tirendaz demiş ki: Siz alın, belki ben sizin için test edebilirim Wink

Belki firmada tester vardır Smile neden olmasın, alınca deneriz.

Alıntı

Sn. Tirendaz,

Kulağınıza sağlık, Smile , emek verilmiş güzel bir inceleme olmuş.

Ben de bu ara kulaklıkları araştırıyorum...Peltorlara baktım, birde Sterling' in kulaklıkları var. Onlar hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Sterling kulaklıklar Peltorlar kadar konuşulmuyor atıcılar tarafından ve hakkında olumlu olumsuz bir bilgi alamadım.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın ferhatyazici,
Sadece elimdeki ürünleri deneyebiliyorum bu nedenle Sterling'ler hakkında bir fikrim yok.
Ancak anladığım bir içi kulaklıkla kullanıldığında ve kulaklarınızı olması gerektiği gibi kemik iletimini de önleyecek biçimde örttüğü takdirde tüm bu ürünler iş görür.
Bu noktadan sonra kulaklığın atış için uygun olması, yedek parça temininin kolaylığı (içindeki sünger benzeri malzemenin sizi koruduğundan emin olmak için düzenli aralıklarla yenilenmesi gerekiyor), aktif/pasif koruma konusu gibi kişisel tercihler devreye girecektir.
Saygılarımla

Alıntı

Arkadaşlar kulaklığı aldığımdan bu zamana kadar yatıyordu kulaklık ,bugün deneyeyim dedim ama sesle birlikte bir hışırtı geliyor. Hatırladığım kadarıyla ilk zaman bu şekilde bir hışırtı yoktu..Kulaklık sahibi arkadaşlar sizdede böyle bir durum varmı acaba..Yoksa benmi pimpiriklik yapıyorum.

Alıntı

Piller bitiyordur. Smile

Alıntı

(22-02-2014, 11:41 AM)mrt083 demiş ki: Arkadaşlar kulaklığı aldığımdan bu zamana kadar yatıyordu kulaklık ,bugün deneyeyim dedim ama sesle birlikte bir hışırtı geliyor. Hatırladığım kadarıyla ilk zaman bu şekilde bir hışırtı yoktu..Kulaklık sahibi arkadaşlar sizdede böyle bir durum varmı acaba..Yoksa benmi pimpiriklik yapıyorum.

Sayın Mrt083;
Mesajınızı okuduktan sonra bendeki 2 kulaklığı da kontrol ettim.
Bir hışırtı durumu yok.
Lakin ses düzeyi yüksek iken çevre sesleri fazlasıyla duyuyorsunuz.
Ben kulaklıkların ses düzeyini birazcık düşürdüm, şu an daha temiz ses alıyorum.
Saygılar.

Alıntı

Barış bey olabilir piller içinde duruyordu çıkardım şu an pilleri...Kutudan çıkan değişik markalı pilleri var ..Hemen duracell alayım en iyisi .Yada daha iyi pil tavsiyeniz varmı arkadaşlar.
Firestorm bey , dediğiniz gibi ses en fazla durumda sesleri dahada yükselterek veriyor bana göre .Biraz kısmak mantıklı olabilir.

Alıntı

(22-02-2014, 02:28 PM)baris demiş ki: Piller bitiyordur. Smile

+1

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi