Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spyderco 2014 Kataloğu
Spyderco 2014 Kataloğu çıkmış. http://www.spyderco.com/catalog/request.php

Alıntı

Delica 4 Titanium Damascus modelini bizim Sefa Usta'dan araklamışlar... Big Grin

Szabo Folder, Battlestation, Karahawk, Hungarian Folder, Pymgy Warrior modelleri çok güzel.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Ben Tatanka' yı çok beğendim. Overall 294mm yazıyor. Baya da büyükmüş.
ROC modeli de kendisini yalnızca internetten tanıma imkanı bulup da edinemediğim Trouble Blades markasının modellerine çok benziyor. Satırla ustura arası birşey Smile
Saygılar

Alıntı

(22-11-2013, 12:23 PM)Altuğ demiş ki: Ben Tatanka' yı çok beğendim. Overall 294mm yazıyor. Baya da büyükmüş.
ROC modeli de kendisini yalnızca internetten tanıma imkanı bulup da edinemediğim Trouble Blades markasının modellerine çok benziyor. Satırla ustura arası birşey Smile
Saygılar

Roc cok guzel ve yrni bi urunu rus tasarimci serge pachenko tasarimi urunu bende cok begenmistim . Smile

Alıntı

Kataloğun son bölümünde bıçaklar, çelikler, çakılar hakkındaki bilgiler bile çok güzel. Adamlar nasıl bilinçli bir müşteri kitlesine hitap ediyor ya da müşterilerini bilinçlendirmek için ellerinden geleni yapıyor.

Bizde ülkemizde çok kaliteli denilen(!) markaya soruyoruz kullandıkları çelik hakkında cevap veremiyorlar. Acaba ne kullandıklarını mı bilmiyorlar?

Alıntı

(22-11-2013, 04:53 PM)ecorotti demiş ki: Kataloğun son bölümünde bıçaklar, çelikler, çakılar hakkındaki bilgiler bile çok güzel. Adamlar nasıl bilinçli bir müşteri kitlesine hitap ediyor ya da müşterilerini bilinçlendirmek için ellerinden geleni yapıyor.

Bizde ülkemizde çok kaliteli denilen(!) markaya soruyoruz kullandıkları çelik hakkında cevap veremiyorlar. Acaba ne kullandıklarını mı bilmiyorlar?

Acaba en ucuz hangisi ise o iyidir mantığı olabilirmi ?Bileşen listeleri her firmanin kataloğunda vardir .

Alıntı

Ben de Autonomy, Meadowlark2 Lightweight Rescue, Tern slipit modellerini beğendim.

Alıntı

Acaba Türkiye'ye gelirmi...

[Resim: ut2s3.png]

Alıntı

(23-11-2013, 12:59 AM)aTabYz demiş ki: Acaba Türkiye'ye gelirmi...

[Resim: ut2s3.png]

ak 47 yi andırıyor Smile

Alıntı

2018
http://catalog.spyderco.com/productguide/

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
S@riyerli, blueokkes, DrgFly, alone61, sem, karabasan, Cem1964, lupus, xeorx, ombra, Alper f92, gaul, tekoglu, Pistov, xf7er, alpago

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi