Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Üzerindeki Yazılar Hakkında.
(18-11-2013, 08:16 AM)mehmetstar demiş ki:
(18-11-2013, 12:32 AM)Lvnt demiş ki: Silahın yazıları sizi neden rahatsız ediyor , silahı zaten 5 yıl emanet olarak alacaksınız 5 yıl sonra değiştirmek isterseniz yazıları silinmiş bir silahı nasıl elden çıkaracaksınız , gerçi yasal olarak bir sıkıntısı olurmu bilmiyorum ama yazılarla pek uğraşmanızı tavsiye etmem ...Yanlızca almayı düşündüğünüz silahda değil sarsılmazda da bir sürü fuzüli yazı var ancak yapacak bir sey yok .

Saygılar .

Sayın Lvnt Bey,

Yorumlarınız için teşekkür ederim...Açıkçası ben alacağım silaha çok önem veriyorum, olabildiğince özel ve sade olmasını istiyorum. Bu yüzden üzerindeki yazılar beni rahatsız ediyor. Çok ciddi bir mekanik problem olmadıkça da (inşallah olmaz) silahımı satmayı düşünmüyorum...

Saygılarımla,

Sayın mehmetstar,

Pek cok kişi "ben bir tane alayım da bana yeter, zaten ben değiştirmem" mantığıyla hareket ediyor.
Ne var ki bu iş insanı maymun iştağlı yapıyor, eliniz deki silahtan ne kadar memnun olursanız olun bir süre sonra başka güzellerlede gönül eğlendirmek istiyorsunuz.
Bu durumda da maddi imkanlarınız kısıtlıysa eliniz deki tabancanın ruhsat suresi doldugun da uyğun fiyatla elden cıkartarak yeni bir tabanca almak istiyorsunuz.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi