Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Üzerindeki Yazılar Hakkında.
Selamlar değerli forum üyeleri...

Bir konu hakkında siz değerli forum üyelerinin görüşlerini almak istiyorum. Kısmet olursa Stoeger Cougar almak istiyorum. Yalnız aklıma takılan bir şey var. Stoeger in üzerinde bolca yazı yer alıyor.Bu yazıları sildirmek ( tabi seri nosu hariç) mümkün müdür ? ve yasal olarak bir sıkıntı oluşturur mu ?

Çok teşekkür ederim,

Saygılarımla.

Alıntı

Silahın yazıları sizi neden rahatsız ediyor , silahı zaten 5 yıl emanet olarak alacaksınız 5 yıl sonra değiştirmek isterseniz yazıları silinmiş bir silahı nasıl elden çıkaracaksınız , gerçi yasal olarak bir sıkıntısı olurmu bilmiyorum ama yazılarla pek uğraşmanızı tavsiye etmem ...Yanlızca almayı düşündüğünüz silahda değil sarsılmazda da bir sürü fuzüli yazı var ancak yapacak bir sey yok .

Saygılar .

Alıntı

Abartılmış yazılar...Smile

[Resim: i7252f.jpg]

Yakında saçma sapan düzenlemeler yüzünden kullanım kılavuzlarını silahların üzerine yazacaklar...Sad

Alıntı

Bu kadar fazla yazıda beni rahatsız eder , ne o öyle silahımı bu saç kurutma makinasımı ?

Saygılar ..

Alıntı

Benim kugırın üzerinde de bayağı duvar yazısı var, ama en azından fontu küçük, ve eli rahatsız etmiyor.

Ama sildirip sürgünün hem traşını hem boyasını bozmayı düşünmezdim, onun yerine kulaklara yoğunlaşmakta fayda var. Wink

Alıntı

(18-11-2013, 12:43 AM)lupus demiş ki: Abartılmış yazılar...Smile

Üstad'a ilk defa muhalefet edeceğim. Anadolu Liselerinde bile bu kadar İngilizce öğretmiyorlar. Fişenk bitince bir daha ki istihkak (o da ne demekse) tarihi gelinceye kadar sürgüdeki yazıları okusanız lisan öğrenmiş olursunuz fena mı? Neticede bir lisan, bir insan. Big Grin

Alıntı

Çok şükür ki silahlar halen dijital değil. Yoksa her elimizde alışta sürgüdeki uyarıları okuyup kabul ediyorum tıkını işaretleyip ileri dedikten sonra tetiğe erişebilecektik.

Gaston dedenin ciddiyetini yansıttığı Glock'u sadeliği için de çok seviyorum. Sürgüdeki yazılar varla yok arası, grafitti görgüsüzlüğünden uzakSmile

Alıntı

(18-11-2013, 12:32 AM)Lvnt demiş ki: Silahın yazıları sizi neden rahatsız ediyor , silahı zaten 5 yıl emanet olarak alacaksınız 5 yıl sonra değiştirmek isterseniz yazıları silinmiş bir silahı nasıl elden çıkaracaksınız , gerçi yasal olarak bir sıkıntısı olurmu bilmiyorum ama yazılarla pek uğraşmanızı tavsiye etmem ...Yanlızca almayı düşündüğünüz silahda değil sarsılmazda da bir sürü fuzüli yazı var ancak yapacak bir sey yok .

Saygılar .

Sayın Lvnt Bey,

Yorumlarınız için teşekkür ederim...Açıkçası ben alacağım silaha çok önem veriyorum, olabildiğince özel ve sade olmasını istiyorum. Bu yüzden üzerindeki yazılar beni rahatsız ediyor. Çok ciddi bir mekanik problem olmadıkça da (inşallah olmaz) silahımı satmayı düşünmüyorum...

Saygılarımla,

Alıntı

(18-11-2013, 12:43 AM)lupus demiş ki: Abartılmış yazılar...Smile

Yakında saçma sapan düzenlemeler yüzünden kullanım kılavuzlarını silahların üzerine yazacaklar...Sad

Wink

Sayın Lupus Bey,

Umarım bu kadar abartılmış yazılar yapıp da silahları soğuk bir hale getirmezler...

Saygılarımla,

Alıntı

Ne güzel yazılar. İleride satmak istediğinizde "don't shoot yourself in the foot" cümlesini "hasmınızı ayağından vurursanız meşru müdafaa sayılır" diye tercüme ederek meraklısına iyi bir fiyattan kaptırabilirsiniz. Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi